Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

1 334 Kč 1 191 Kč bez DPH

Rating: 7.4/10 (5 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 53 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 53 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 53 Kč.


Sensi Seeds

Do 2 týdnů u vás (do 25.07 u vás)

Tato podsaditá subtropická sativa se jmenuje po městě v Jižní Africe, kde dominovala marihuana pěstovaná v okolních kopcích a pláních. Genotyp je u místních oblíbený pro jednolité květenství a výnos.

Info

Popis semen

Popis regular semen konopí Durban je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Durban standard semínka marihuany od Sensi Seeds

Tato podsaditá subtropická sativa se jmenuje po městě v Jižní Africe, kde dominovalo konopí pěstované v okolních kopcích a pláních. Genotyp je u místních oblíbený pro jednolité květenství a výnos.

Skutečnost, že Durban standardizovaný je také v Africe jedním z nejvytíženějším přístavů, jen přispěla k jeho expanzi do celého světa. V jeho domovině má Durban pověst mezi pěstiteli kvalitní semena marihuany s prvotřídními výsledky.

Durban od Sensi vykazuje všechny předchozí charakteristiky a bonusem zvládne dokvést i v našich mírných oblastech.

Aklimatizovaný model Durbanu regular, který pro Vás připravili je jednou z nejčistších Sativ, které májí v nabídce a mimo jiné se chová jinak než všechny běžné sativy blíže rovníku.

Detaily odrůdy Durban regular

Typ: 90 % Sativa

Délka květu: konec září

Výnos: nad 400 g

Výška rostliny: 150 – 200 cm

Terpeny obsažené v Durban

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu.

 Linalool -  Jeho vůně je levandulová. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a celkově navracet klid do celé nervové soustav.

 Humulen -  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.

 Kamfen - Vůně tohoto terpenu připomíná aroma jehličnanů. Díky svým mimořádně silným antioxidačním schopnostem disponuje po smíchání s vitamínem C. Používá se jako topický přípravek při léčbě kožních problémů, jako jsou ekzémy či psoriáza.

Karen - Našli bychom ho v rozmarýnu, bazalce nebo paprice. Taktéž se ale vyskytuje ve stromech jako cedr či borovice. Některé výzkumy naznačují, že Karen by mohl být poměrně významně prospěšný při hledání léku s boji s Alzheimerovou chorobou. Jeho látky urychlují hojení zlomenin kostí. V budoucnu by se tak mohl stát dobrým pomocníkem při prevenci vzniku osteoporózy nebo fibromyalgie. 

Verze
regulérní
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku, uvnitř
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%, THC velmi vysoký 20% - 25%
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Durban Poison
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
linalool, karen, humulen, karyofylen, kamfen

Zákazníci také koupili