Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

  • 10 semen
1 375 Kč 1 196 Kč bez DPH

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Sensi Seeds

Skladem do 4 dnů (do 06.03 u vás)

Tato podsaditá subtropická sativa se jmenuje po městě v Jižní Africe, kde dominovala marihuana pěstovaná v okolních kopcích a pláních. Genotyp je u místních oblíbený pro jednolité květenství a výnos

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Durban standard od Sensi Seeds

Tato podsaditá subtropická sativa se jmenuje po městě v Jižní Africe, kde dominovala marihuana pěstovaná v okolních kopcích a pláních. Genotyp je u místních oblíbený pro jednolité květenství a výnos.

Skutečnost, že Durban je také v Africe jedním z nejvytíženějším přístavů, jen přispěla k jeho expanzi do celého světa. V jeho domovině má Durban pověst mezi pěstiteli kvalitní rostliny s prvotřídními výsledky a masivními tvrdými palicemi.

Kuřáci, kteří kdy ochutnali Durban, si určitě vybaví účinek Sativy, který není s ničím srovnatelný. Hlava Vám vystřelí do oblak a občas budete ztrácet pevnou půdu pod nohama.

Durban od Sensi vykazuje všechny předchozí charakteristiky a bonusem zvládne dokvést i v našich mírných oblastech.

Aklimatizovaný model Durbanu, který pro Vás připravili je jednou z nejčistších Sativ, které májí v nabídce a mimo jiné se chová jinak než všechny běžné sativy blíže rovníku.

Rostlina se hodně větví, je mohutná a dokáže dozrát, i když se zrovna léto nepovede. Vyznačuje se specifickou citronovo-anýzovou vůní. V zemi, kde jsme vzali genetiku, se model jmenuje Durban Poison a je pěstován pro svůj velký potenciál.

Není zcela vhodný na kouření pro začátečníky, protože je opravdu silný a účinný. Pozor na některé jedince může účinkovat až narkoticky.

Genetika: Sativa

Délka květu: konec září

Výnos: nad 400 g

Výška rostliny: 150 – 200 cm

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Genetika
Durban Poison
Genotyp
sativa
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
regulérní
Výnos
vysoký
Výška
velká (nad 1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
euforický
Léčebné
stres
Umístění
venku
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili