Early Pearl - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

  • 10 semen
1 375 Kč 1 196 Kč bez DPH

Rating: 6.8/10 (4 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem ihned (do 30.06 u vás)

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Early Pearl standard od Sensi Seeds

Jako jedna z prvních Sativ je určena především pro kratší léta. Early Pearl poskytuje severním pěstitelům luxusní sklizně, trichomy obrostlé palice po více než 20 let.

Přestože konopí může růst kdekoliv, semena skutečně psychoaktivních kmenů bylo možné získat pouze z dovozu. Sensi Seeds tohle zakletí zrušilo. Vyvynuli tři kmeny odolného konopí. Early Skunk, Indica-dominant Early Girl a Early Pearl representující Sartiva rodinu. Každý z těchto převratných hybridů má své výhody a mi bychom váhali zvolit nejoblíbenější. 

Early Pearl je velmi silným uchazečem co se do výnosu týče, pevnosti Indiky, oslnivého maxima Sativy a pulzující nezastavitelnou chuťí do života.

Pro co největší výnos je dobré Early Pearl sadit v interiéru na konci zimy a pár týdnů po jarní rovnodennosti jej přemístit ven, na místo s maximálním vystavením přímému slunečnímu světlu.

Tyto dámy mohou dosáhnout konečného vzrůstu připomínající malé stromy.

S vyjímkou vytrvalých dešťů nebo dlouhou dobou pod bodem mrazu na konci venkovní sezóny mohou být rostliny ponechány venku pro dosáhnutí pupenů plných křišťálovou vrstvou zralosti!

Typ: 75% Sativa 25% Indica

Doba květu: 50 - 70 den

Výška: 200 - 300 cm

Výnos: až 400g

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Genetika
Early Pear
Genotyp
sativa
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
regulérní
Výnos
střední
Výška
velká (nad 1,5m)
Chuť
sladká
Efekt
energický
Léčebné
stres
Umístění
venku
Ocenění
neznámé

Dál v nabídce