Ed Rosenthal Super Bud - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

2 479 Kč 2 213 Kč bez DPH

Rating: 6.7/10 (23 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 99 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 99 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 99 Kč.


Sensi Seeds

Do 4 dnů u vás (do 01.05 u vás) Doprava zdarma

Spojení kvality ze Sativy a Indicy se podařilo právě v tomto modelu.

Info

Popis semen

Popis regular semen konopí je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Ed Rosenthal Super Bud regulérní semena marihuany od Sensi Seeds

Spojení kvality ze Sativy a Indicy se podařilo právě v tomto modelu. Je vynikající bilancí těch nejlepších vlastností použitých konopí, které několik let šlechtili a vylepšovali.

Genetiku, kterou na regulérní semena marihuany Ed Rosenthal Super Bud's použili, pochází z rovníkové Afriky, jihovýchodní Asie, Střední Ameriky a z Karibiku.

Typickým rysem pro tato semena marihuany jsou bohaté formace květů. Na pryskyřici se projevují oba genetické vlivy- sativa a indica.

V růstu jsou rozdíly mezi rostlinami minimální a výška se zdá minimální, ale v květu jsou rostliny schopné dorůst až na 150 % své původní výšky. Pomalý růst Vás sice může překvapit, ale celý růstový potenciál této rostliny oceníte plně až v květu.

Detaily odrůdy Ed Rosenthal Super Bud regular

Genetika: 50 % Indica / 50% Sativa

Délka květu: 55 - 65 dní

Výnos: nad 135 g

Výška rostliny: 110 – 135 cm

Terpeny obsažené v Ed Rosenthal Super Bud 

 Myrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

 Terpinolen - vyskytuje se ve velké míře zejména v šalvěji a rozmarýnu. Vůně terpinolenu by se dala popsat jako mix tónů borovice a bylin, doplněný o lehké květinové aroma. Jeho chuť může připomínat citrusové plody. Přispívá k léčbě nespavosti, poruch spánku, úzkosti, deprese nebo nadměrného stresu. 

Limonen - Má citrusové aroma. Taky vhodný při potížích s dýcháním nebo při prvních projevech cukrovky. 

  Humulen -  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.

Verze
regulérní
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku, uvnitř
Pomáhá při
Anorexie, migréna, únava, úzkost, zažívací problémy
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
fifty-fifty, indika, sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
African, Central America
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
terpinolen, myrcen, humulen, limonen

Zákazníci také koupili