Early Skunk -10 ks standardizovaná Sensi Seeds

  • 10 semen
825 Kč 717 Kč bez DPH

Rating: 8.5/10 (8 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem do 4 dnů (do 27.07 u vás)

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Early Skunk standard od Sensi Seeds

Jeden z nejlepších venkovních modelů z kolekce Sensi Seed vyhledávaný pro výnos.

Early Skunk spojil vitalitu a energii ze Skunku n. 1 a odolnost typicky outdoorového modelu Early Pearl, takže jej lze pěstovat s úspěchem téměř kdekoliv venku, na zahradě nebo ve skledníku. Jedinou podmínkou je místo s přímým slunečním světlem.

Do nedávna nebylo možné pěstovat odrůdy Skunku venku hlavně díky krátkým a deštivým létům. Rostliny jsou velmi náchylné na plísně a pole jimi byla hromadně devastována. Jediným způsobem, jak tomu předejít, bylo sklidit rostliny ještě před dozráním.

Early Skunk jsme vyšlechtili speciálně kvůli pěstitelům žijícím v mírném klimatu. Díky genetice Early Pearl je Early Skunk schopen dokvést o několik týdnů dříve než Skunk n. 1 a je odolný proti plísním a houbovým chorobám.

Tento venkovní typ je vhodný pro začínající pěstitele, protože je odolná a nenáročný na pěstování. S feminizovanou variantou ještě bonusem neriskujete nechtěné samčí rostliny.

Genetika z indicy se v Early Skunku projevuje tvorbou pevných, pryskyřicí pokrytých palic a výnosem.¨

Sativu poznáte hlavně na účinku. Příjemné kouření, které zpočátku nastupuje pomalu fyzicky i psychicky, pak ale přijde silná fyzická zkouřenost a mentální odlet na zajímavá místa.

Genetika: Indica/Sativa

Délka květu: říjen

Výnos: nad 500 g

Výška rostliny: 200 – 300 cm

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Genetika
Skunk n.1, Early Pearl
Genotyp
indika
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
regulérní
Výnos
vysoký
Výška
velká (nad 1,5m)
Chuť
dřevitá
Efekt
relaxační
Léčebné
stres
Umístění
venku
Ocenění
Highlife Cup 3.Místo

Zákazníci také koupili