Hindu Kush - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

  • 10 semen
825 Kč 717 Kč bez DPH

Rating: 6.6/10 (5 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem do 4 dnů (do 26.01 u vás)

Model je ideální pro začínající pěstitele, je nenáročný a výnosný.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Hindu Kush standard od Sensi Seeds

Tato čistá indica pochází přímo z pohoří Hindukúš, což je západní výběžek Himalájí, které pokrývají polovinu Afgánistánu a táhnou se okolo hranic Pákistánu, Indie až téměř do Číny. Tento pustý a nádherný kraj je důležitou obchodní cestou mezi východem a západem, kde se střetávaly kultury již po staletí. Také konopná kultura se zde protla. Jsme v kolébce pravé indicy a Afganicy.

Genetika těchto modelů se po staletí vyvíjela a získala tak svou stabilitu a kvalitu. Hindu Kush zaručuje kvalitní sazenice, kterým se nejlépe daří pod umělým osvětlením.

Rostliny mají temně zelenou barvu a klasicky tvarované špičaté a ostré lístky po indice. V teplejší podmínkách zvládne rostlina dokvést i ve venkovních podmínkách.Model je ideální pro začínající pěstitele, je nenáročný a výnosný.

Hindu Kush voní po santalovém dřevě. Účinek je až překvapivě silný na nehybridní model, příjemný na tělo a silný na mysl jako klasická indica. Nicméně není destruktivní, ale spíš příjemně energetizující.

Genetika: Indica

Délka květu: 45 – 50 dní

Výnos: nad 95 g

Výška rostliny: 115 – 130 cm

Délka květu
krátká (do 8 týdnů)
Genetika
Himalaian
Genotyp
indika
Náročnost
malá
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
regulérní
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxační
Léčebné
stres
Umístění
venku
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili