Marley´s Collie - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

  • 10 semen
3 000 Kč 2 609 Kč bez DPH

Rating: 9.0/10 (5 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem do 4 dnů (do 24.10 u vás) Doprava zdarma

Už po prvním testu tohoto křížence, věděli, že je velmi zvláštní. Spojení ganjy z Karibiku a Afghanicy ze srdce Hindukúše dalo masivní květenství a dostatečné množství kvalitní pryskyřice.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Marleys Collie standard od Sensi Seeds

Paní Rita Marley byla čestným hostem v roce 1997 na Cannabis Cupu. Její přítomnost zcela pozměnila duch tehdejšího festivalu a inspirovala Sensi k přípravě něčeho opravdu specifického, co by důstojně oslavilo památku Boba Marleyho.

Šlechtění modelu, který by nesl Marleyho jméno trvalo dva roky a vybírali z jamajských genetik. Po desítkách pokusů měli první Jamajskou matku a tu opylovali čistou Afghanicou ze sladké Indicy – Maple Leaf, která zaručuje vysoké výnosy.

Už po prvním testu tohoto křížence, věděli, že je velmi zvláštní. Spojení ganjy z Karibiku a Afghanicy ze srdce Hindukúše dalo masivní květenství a dostatečné množství kvalitní pryskyřice.

Bohaté a jedinečné aroma modelu voní olejově, ale chuť je pikantní, sladká a ostrá a projevuje se v ní celá škála předků.

Palice mívají až vzhled meteoru a je radost se dívat, jak nabývají a posléze se pokrývají pryskyřicí.

Collie si vzala charakteristiky z Indicy a Sativy a má příjemnou chuť a účinky, které pocítíte od konečků prstů až po čelní laloky.¨

Poznámka Sensi: „Collie“ je starý jamajský výraz pro špičkovou ganju a je to zkomolenina jména bohyně Kali. (temná bohyně, která je považována za předchůdce Shivy)

Genetika: Indica/ Sativa ¨

Délka květu: 60 - 65 dní / konec října

Výnos: nad 125 g

Výška rostliny: 130 – 160 cm / 150 – 300 cm

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Verze
regulérní
Typ kvetení
fotoperioda
Výnos
střední
Genotyp
sativa
Výška
velká (nad 1,5m)
Ocenění
Highlife Cup 2.Místo
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
stres
Efekt
relaxační
Chuť
citronová
Náročnost
střední
Umístění
venku
Genetika
Maple Leaf, Jamaican