Mother's Finest - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

1 788 Kč 1 596 Kč bez DPH

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 71 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 71 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 71 Kč.


Sensi Seeds

Do 4 dnů u vás (do 26.06 u vás) Doprava zdarma

Další neuvěřitelný hybrid sativy s kořeny v genetice Jacka Herera.

Info

Popis semen

Popis Mother's Finest regular je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Mother's Finest standard semínka konopí od Sensi Seeds

Další neuvěřitelný hybrid sativy s kořeny v genetice Jacka Herera. Po jeho představení v roce 2002 na sativa Cannabis cupu, kde vyhrál první místo, se stal okamžitě hitem.

I když má ve své genetice Herera, přesto je víc blíž k Haze. Je to spíš takový tuning Jacka Herera trošku jiným směrem. Jacka Herera regular bychom posadili přesně na střed mezi indicou a sativou. 

Květenství semínek konopí je delší než u indicy, ale o dost kratší ve srovnání s většinou modelů Haze. Tato regulérní semena marihuany dozrávají za pouhých osm týdnů.

Pěstování venku se doporučuje pouze ve středomořském nebo tropickém podnebí. Vzhledem k vysokému podílu Haze je pro úspěšný růst rozhodující dostatek světla a tepla.

Palice mají tvar kužele, které se postupně tvarují až do „oštěpů“ a jsou hojně pokryty krystalky pryskyřice.

Detaily regular odrody Mother's Finest

Genetika: 70 % Sativa / 30 % Indika

Délka květu: 50 – 70 dní

Výnos: nad 120 g

Výška rostliny: 140 – 160 cm

Terpeny obsažené v Mother's Finest 

 Pinen - Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty. 

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu.

 Humulen -  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.

 Kamfen - Vůně tohoto terpenu připomíná aroma jehličnanů. Díky svým mimořádně silným antioxidačním schopnostem disponuje po smíchání s vitamínem C. Používá se jako topický přípravek při léčbě kožních problémů, jako jsou ekzémy či psoriáza.

Verze
regulérní
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku, uvnitř
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Haze, Jack Herer
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
Highlife Cup 3.Místo, Highlife Cup 1.Místo, HTCC 1.Místo
Terpeny
pinen, humulen, karyofylen, kamfen

Zákazníci také koupili