Mexican Sativa - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds Ukaž větší

Rating: 7.2/10 (6 hlasů)

Mexican Sativa - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Mexican Sativa v sobě spojuje chutě tří kontinentů. Originální genetika z Oaxacy chutná spíše po pryskyřici, ale v naší kombinaci objevíte ještě tóny santalového dřeva a anýzu.

Info

Skladem do 4 dnů

550 Kč
550 Kč

Sensi Seeds
  • 10 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Mexican Sativa standard od Sensi Seeds

Mexiko ovlivňovalo konopnou kulturu po staletí. Je to země, která je domovem mnoha zajímavých genetik, které ale nespatřily většinou státní hranice z jiné strany než mexické.

Příbuzní a předci Sensi Mexican Sativa pocházejí z jižní provincie Oaxaca. Aby se tato exotická Sativa dala pěstovat i v mírnějším podnebí byla zkřížená s Durbanem a Pakistani Hash Plantem.

Dolaďovali tak délku květu a produkci pryskyřice. Nejlepší rostliny, které vznikly tímto spojením, zpětně zkřížili s genetikou z Oaxacy, aby vytáhli zpět požadované vlastnosti.

Mexican Sativa v sobě spojuje chutě tří kontinentů. Originální genetika z Oaxacy chutná spíše po pryskyřici, ale v naší kombinaci objevíte ještě tóny santalového dřeva a anýzu.

Mexican Sativa je ideální rostlina pro pěstitelé, kteří rádi pěstují venku a hledají nenáročný a esteticky vzhledný model. Také určitě uspokojí všechny, kdo mají rádi energizující účinky Sativy.

Pokud jste zastáncem názoru, že nízká cena semínek nutně musí znamenat i nízkou kvalitu, vyzkoušejte tuto mexickou „slečnu“, která Vás zaručeně překvapí.

Genetika: Sativa

Délka květu: přelom září a října

Výnos: nad 250 g

Výška rostliny: 200 – 300 cm

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Verze
regulérní
Typ kvetení
fotoperioda
Výnos
střední
Genotyp
sativa
Výška
velká (nad 1,5m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
stres
Efekt
euforický
Chuť
zemitá
Náročnost
střední
Umístění
venku
Genetika
Durban Poison, Hash Plant, Mexican

Dál v nabídce