Mexican Sativa - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

  • 10 semen
550 Kč 550 Kč 478 Kč bez DPH

Rating: 7.2/10 (6 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem do 4 dnů (do 02.03 u vás)

Mexican Sativa v sobě spojuje chutě tří kontinentů. Originální genetika z Oaxacy chutná spíše po pryskyřici, ale v naší kombinaci objevíte ještě tóny santalového dřeva a anýzu.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Mexican Sativa standard od Sensi Seeds

Mexiko ovlivňovalo konopnou kulturu po staletí. Je to země, která je domovem mnoha zajímavých genetik, které ale nespatřily většinou státní hranice z jiné strany než mexické.

Příbuzní a předci Sensi Mexican Sativa pocházejí z jižní provincie Oaxaca. Aby se tato exotická Sativa dala pěstovat i v mírnějším podnebí byla zkřížená s Durbanem a Pakistani Hash Plantem.

Dolaďovali tak délku květu a produkci pryskyřice. Nejlepší rostliny, které vznikly tímto spojením, zpětně zkřížili s genetikou z Oaxacy, aby vytáhli zpět požadované vlastnosti.

Mexican Sativa v sobě spojuje chutě tří kontinentů. Originální genetika z Oaxacy chutná spíše po pryskyřici, ale v naší kombinaci objevíte ještě tóny santalového dřeva a anýzu.

Mexican Sativa je ideální rostlina pro pěstitelé, kteří rádi pěstují venku a hledají nenáročný a esteticky vzhledný model. Také určitě uspokojí všechny, kdo mají rádi energizující účinky Sativy.

Pokud jste zastáncem názoru, že nízká cena semínek nutně musí znamenat i nízkou kvalitu, vyzkoušejte tuto mexickou „slečnu“, která Vás zaručeně překvapí.

Genetika: Sativa

Délka květu: přelom září a října

Výnos: nad 250 g

Výška rostliny: 200 – 300 cm

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Genetika
Durban Poison, Mexican, Hash Plant
Genotyp
sativa
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
regulérní
Výnos
střední
Výška
velká (nad 1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
euforický
Léčebné
stres
Umístění
venku
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili