Ruderalis Skunk - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

  • 10 semen
1 100 Kč 957 Kč bez DPH

Rating: 7.4/10 (10 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem do 4 dnů (do 28.06 u vás)

Ruderalis Indica byla vyšlechtěna jako psychoaktivní hybrid vykazující znaky konopí rumištního ale s mnohem vyšším obsahem THC než jeho divoký pří

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Ruderalis Skunk standard od Sensi Seeds

Ruderalis Skunk je nejmocnější potomek konopí rumištního. Ruderalis zkřížili se Skunkem n. 1, aby byl více výnosný a zároveň zvládl dokvést v mírném podnebí.

Konopí rumištní roste divoce v severovýchodní Evropě a má vlasntosti samonakvétacích rostlin. Dokonce i obsah Thc je vyšší než u běžného konopí rumištního. Máte tedy jistotu, že i nepříznivé počasí neovlivní dozrání rostliny.

Ruderalis Indica byla vyšlechtěna jako psychoaktivní hybrid vykazující znaky konopí rumištního ale s mnohem vyšším obsahem THC než jeho divoký příbuzný. Ruderalis Skunk byl vyšlechtěn s opačnými vlastnostmi, zachoval si vitalitu konopí rumištního ale zbylé znaky převzal ze Skunku n. 1.

Přibližně 50 % rostlin se bude chovat jako autofloweringy. Stejně jako u Ruderalis indicy i Ruderalis Skunk nakvétá, jakmile se objeví 7. lístek na mladé rostlince a není tedy závislý na světelné periodě (doba květuu 5 – 10 týdnů). Ostatní 50 % rostlin začnou kvést v závistosti na délce dne a noci.

Délka květu je podobná jako u Early Girl a Early Skunk. Tato polovina rostlin bude mít vyšší výnos.

Ruderalis Skunk se větví podobně jako Skunk, ale je trošku vyšší než běžná indica. Samonakvétací rostliny nebývají vyšší než 2 metry.

Genetika: Indica

Délka květu: září/říjen

Výnos: nad 300 g

Výška rostliny: 200 – 300 cm

Verze
regulérní
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Léčebné
Anoreie, kacheie
Umístění
venku
Obsah THC
THC střední 10-15%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Skunk n.1, Ruderalis
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen, karyofylen, myrcen

Zákazníci také koupili