Silver Haze - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

1 949 Kč 1 740 Kč bez DPH

Rating: 7.8/10 (5 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 77 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 77 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 77 Kč.


Sensi Seeds

Do 4 dnů u vás (do 27.06 u vás) Doprava zdarma

Patří mezi modely se silnými psychickými účinky.

Info

Popis semen

Popis Silver Haze regular je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Silver Haze standard semena marihuany od Sensi Seeds

Tato první mistrovská Sativa od Sensi Seeds je harmonickou směsí nejlepší rovníkové genetiky. Byla oceněna na mnoha soutěžích a je všeobecně považována za jednu z nejčistších a nejsilnějších Sativ vůbec.

Silver Haze regular je vynikajicí model, který díky zpětným šlechtěním s jinými modely Haze disponuje unikátními a vylepšenými vlastnostmi Sativy.

Semena marihuany rostou dobře do výšky, tvoří dlouhé a pevné palice, které jsou obsypané pryskyřicí. Květy se objevují nejen okolo stonku, ale i na větvích. Kvetení konopí trvá přibližně 65 až 75 dní. Když jsou pupeny pokryty lepkavou, stříbřitou vrstvou trichomu, je čas sklizně. 

Silver Haze standardizovaná je samozřejmě stále vzrůstnou rostlinou. Počítejte s tím, že během kvetení naroste na více než trojnásobek své původní výšky.  O venkovním pěstování je třeba uvažovat pouze v teplém podnebí s dlouhými léty.

Detaily odrody Silver Haze regular 

Genetika: Sativa

Délka květu: 65 – 85 dní

Výnos: 100 g

Výška rostliny: 150 – 200 cm

Terpeny obsažené v Silver Haze

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu.

 Humulen -  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.

 Pinen - Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty.

 Ocimen -  Vyskytuje se v bylinkách, zejména v bazalce. Vyniká svou poměrně sladkou, květinovou vůní, proto je také velmi často využíván k výrobě parfémů. Přispívá k léčbě kožních problémů (mykózy, kožní infekce).

Verze
regulérní
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
uvnitř, venku, skleník
Pomáhá při
bolest, migréna, únava, stres, úzkost, zažívací problémy
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Haze
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
ocimen, humulen, karyofylen, pinen

Zákazníci také koupili