Silver Haze - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

  • 10 semen
2 200 Kč 1 913 Kč bez DPH

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Sensi Seeds

Skladem do 4 dnů (do 28.10 u vás) Doprava zdarma

Patří mezi modely se silnými psychickými účinky.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Silver Haze standard od Sensi Seeds

Tato první mistrovská Sativa od Sensi Seeds je harmonickou směsí nejlepší rovníkové genetiky. Byla oceněna na mnoha soutěžích a je všeobecně považována za jednu z nejčistších a nejsilnějších Sativ vůbec.

Silver Haze je vynikajicí model, který díky zpětným šlechtěním s jinými modely Haze disponuje unikátními a vylepšenými vlastnostmi Sativy.

Rostliny rostou dobře do výšky, tvoří dlouhé a pevné palice, které jsou obsypané pryskyřicí. Květy se objevují nejen okolo stonku, ale i na větvích. I když palice nejsou moc kompaktní, nebývají tak nadýchané jako u typické 

Vzhledem k výšce rostliny je možné přepínat na květ velmi brzy po naklíčení. I když přepnete na 12 hodin světla při výšce rostlin 10 – 15 cm, bez problémů pak dorostou do výšky okolo 1 metru.

Rostlinu lze velmi dobře pěstovat v hydroponických systémech o vyšších počtech rostlin. Rostliny jsou hodně flexibilní na ohýbání.

 

Genetika: Sativa

Délka květu: 65 – 85 dní

Výnos: 100 g

Výška rostliny: 150 – 200 cm

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Verze
regulérní
Typ kvetení
fotoperioda
Výnos
střední
Genotyp
sativa
Výška
velká (nad 1,5m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Efekt
šťastný
Chuť
zemitá
Náročnost
střední
Umístění
venku
Genetika
Haze
Léčebné
ztráta chuti, HIV/AIDS

Zákazníci také koupili