Skunk Kush - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds Ukaž větší

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Skunk Kush - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Rostliny varianty Skunk Kush mají silné stonky a temně zelené zbarvení listů po Afghanice. Po Skunk n.1 zdědily vitalitu a velikost, v květové fázi dorůstá až na 150 % původní výšky.

Info

Skladem do 4 dnů Doprava zdarma

2 050 Kč

Sensi Seeds
  • 10 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Skunk Kush standard od Sensi Seeds

Jak už napovídá samotný název, nejnovější hybrid Sensi Seed je křížencem afgánské genetiky Hindukúš a oblíbené indicy Skunk n.1. Spojuje v sobě obrovský růstový potenciál a vysokou výnosnost.

Rostliny varianty Skunk Kush mají silné stonky a temně zelené zbarvení listů po Afghanice. Po Skunk n.1 zdědily vitalitu a velikost, v květové fázi dorůstá až na 150 % původní výšky.

Květenství provází typické zemité a hašišové aroma. Silné a bohaté palice jsou u Afgani skunku normální, ale s naší verzí semínek připomíná květenství vinné hrozny a je ještě markantnější.

Vysoká produkce pryskyřice je samozřejmostí. Pokud rostlinu pěstujete v jejím přirozeném tvaru nebo pokud jsou odstraněna jenom nejnižší patra, bude centrální palice zabírat cca polovinu stonku a díky Sativě budou palice více načechranější.

Zemité aroma Skunku doplňuje chuť pryskyřice a máty s citrusovými plody. Mátový odér částečně uvolňuje plicní sklípky a zvyšuje požitek z kouření. Citrusové podtóny zase delší dobu zůstavají na patře.

Očekávajte silný tělesný stav, který se doplní o psychický zážitek ze Sativy. Není jisté, jestli se budete jenom hihňat, plout po vlnách své fantazie nebo tiše tuhnout.

Zážitek ze Skunk Kush je jedinečný a vždy zcela neočekávaný!

Genetika: Indica/Sativa

Délka květu: 50 - 60 dní / konec října

Výnos: nad 100 g / 500 g

Výška rostliny: 110 – 140 cm / 125 – 250 cm

Chuť
zemitá
Genetika
Hindu Kush, Skunk n.1
Ocenění
neznámé
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Efekt
šťastný
Genotyp
indika
Léčebné
bolest
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
regulérní
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)
Umístění
venku