Ewe 2 - feminizovaná semínka 3ks Humboldt

  • 3 semena
825 Kč 717 Kč bez DPH

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Humboldt S.O.

Skladem ihned (do 21.06 u vás)

Z elitní kolekce nechvalně známého chovatele Kiefa Sweat, HSO představuje Ewe-2. Toto klasické genetické dědictví má čistě indika výraz.

Info

Další balení

Ewe 2 - feminizovaná semínka 5ks Humboldt

1 375 Kč

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Slečna Ewe od Humboldt S.O.

Z elitní kolekce nechvalně známého chovatele Kiefa Sweat, HSO představuje Ewe-2. Toto klasické genetické dědictví má čistě indika výraz.

Krátká a statná, její silné a široké listy jsou podporovány silným bočním větvením a neuvěřitelně agresivním kořenovým systémem.

Husté olistění zachovává temně zelené zbarvení listů, které však nemá vliv na vývoj pupenů díky silným vegetativním cyklům. Doporučuje se vytvořit vzdálenosti mezi koncovými pupeny pro lepší pronikání světla.

Tato slečna se moc nevytahuje, proto je důležité ji nechat růst do požadované výšky, v období květu se vytáhne jen o 15% velikosti.

"Ředění" listů během kvetení napomůže vývoji palic až do spodních částí rostliny. Velká palice na vrcholu se tvoří rychle a má značnou hmotnost, protože je to největší výkoná Indika v této linii.

Působivě končí kvetení již 52+ dnech.

 

Tato indika je dle pacientů ideální pro úlevu od bolesti hlubší relaxaci.

 

Video

Délka květu
krátká (do 8 týdnů)
Genetika
tajná
Genotyp
indika
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxační
Léčebné
únava, bolest
Umístění
skleník, venku, uvnitř
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili