Hollands Hope - feminizovaná semínka 3ks Dutch Passion

  • 3 semena
575 Kč 500 Kč bez DPH

Rating: 7.5/10 (19 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 24.10 u vás)

Hollands Hope je jednou z tradičních holandských venkovních odrůd. Jde převážně o indicu s typickými účinky pro tento taxom.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Hollands Hope od Dutch Passion

Holland Hope je časem prvěřený venkovní strain, jeden uplně z prvních, který se od začátku 80. let plně aklimatizovaly a pěstují se zde venku.

Holland Hope je známý svou odolností vůči plísním, je to vytrvalá a spolehlivá varieta, kterou lze sklízet koncem září nebo začátkem října, zhruba po 8 týdnech kvetení.

Jedná se o kvalitní strain Indica, který byl upraven tak, aby dokázal snést klima Holandska, roste dobře i v jiných klimatických podmínkách.

Rostliny jsou typicky 1 - 2 metru vysoké, palice dosahují délky 50 cm a obsahují malé lístky.

Účinky jsou skutečně uzemňující stoned. Hollands Hope plodí 100 - 1000 g/rostlinu podle podmínek růstu. Je však potřeba dávat pozor, aby se nedostávalo příliš mnoho živin, protože by to mohlo vyvolat příliš velký růst listů na úkor palic.

Holland Hope patří již dlouhou dobu mezi spolehlivé a produktivní strainy, kouř je vcelku sladká a efekt těžký, ocení jej stejnou měrou rekreační kuřáci, tak i uživatelé pro léčebné účinky.

Typ: Indica 100%

Výška: 1 - 2 m

Výnos: 100 - 1000 g/rostlina

Doba květu: 8 týdnů

Sklizeň: konec září, začátek října

THC: 14,5%

Délka květu
krátká (do 8 týdnů)
Verze
feminizované
Typ kvetení
fotoperioda
Výnos
vysoký
Genotyp
indika
Výška
střední (1 - 1,5m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
bolest
Efekt
relaxační
Chuť
meruňková
Náročnost
malá
Umístění
venku
Genetika
Hollands Hoop

Zákazníci také koupili