Pamir Gold - feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion

419 Kč 374 Kč bez DPH

Rating: 6.3/10 (33 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 16 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 16 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 26.04 u vás)

Pamir Gold jsou feminizovaná semena s převahou indiky, vhodná pro vnitřní i venkovní umístění. Je odolná proti plísním a dosahuje středně nadprůměrných výnosů.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek Pamir Gold je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Pamir Gold od Dutch Passion

Pamír Gold je vynikající outdoorová feminizovaná odrůda z výše položených oblastí. Pochází totiž ze západních Himalájí a její aklimatizace na vysokohorské evropské podnebí byla provedena ve švýcarských Alpách. Geneticky jde převážně o indicu.

Feminizovaná odrůda marihuany je vhodná pro pěstování indoor i outdoor. Venkovní semínka konopí jsou odolná proti plísním.  Vzrostlá rostlina dorůstá výšky nad 1,5 metru.

Tato feminized odrůda dosahuje středně nadprůměrných výnosů.

Genotyp: 60 % Indika/ 40 % Sativa

Genetika: Western Himalayas Hybrid

Výška rostliny: 1,5-1,8 metru

Doba květu: 7 týdnů

THC: 14 %

Terpeny obsažené v Pamir Gold

ocimenOcimen - Přispívá k léčbě kožních problémů. Má antimykotické schopnosti a nachází tak uplatnění v různé pečující tělové kosmetice.

humulenHumulen - Je pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

limonenLimonen - Limonen se také řadí mezi nejběžněji se vyskytující terpeny. Je využíván v aromaterapii jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. Svými vlastnostmi může pomoci k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.

karenKaren - Karen nabízí různé terapeutické vlastnosti, především schopnost stimulace mozkových buněk, zejména těch, které ovlivňují paměť. Také přispívá k rychlejšímu hojení zlomenin kostí. V budoucnu by mohl být výzmnamně nápomocný a prospěšný při léčbě Alzheimerovy choroby či osteoporózy.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Obsah THC
THC střední 10-15%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Himalaian
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
karen

Zákazníci také koupili