The Ultimate - feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion

659 Kč 588 Kč bez DPH

Rating: 6.4/10 (44 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 26 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 26 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 26 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 27.06 u vás)

The Ultimate je černý kůň Dutch Passion. Tato feminizovaná odrůda se vyznačuje bohatým výnosem a přitom si zachovává vynikající kvalitu. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek The Ultimate je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

The Ultimate od Dutch Passion

Díky pečlivému šlechtění se v Dutch Passion podařilo vytvořit jeden z nejvýznamnějších kmenů. The Ultimate je kombinací vrcholných parametrů. Tato feminizovaná fotoperiodická odrůda nabízí velmi kvalitní a vysoké výnosy.

Indoor semínka marihuany dorůstají do výšky cca 1 metru. Doba květu je mezi 8-11 týdny. 

Feminizovaná semínka marihuany jsou ideální pro umístění do vnitřního prostředí či do skleníku. Tyto kvalitní semínka konopí jsou odolné proti plísním a hnilobě palic. 

Genotyp: hybrid (sativa/indika)

GenetikaOriginal The Ultimate

Doba květu: 8-11 týdnů

Doba sběru outdoor: polovina října

Výška rostlin: 70-100 cm

THC: 17 %

Terpeny obsažené v The Ultimate

pinenPinenPatří do skupiny nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má svěží bylinnou vůní. Přispívá k léčbě astmatu či infekci dýchacích cest. Díky svým protizánětlivým schopnostem je využíván v aromaterapii.

myrcenMyrcenJeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

limonenLimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

linaloolLinaloolMá uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Umístění
skleník
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
fifty-fifty
Výška
malá do 1 m
Genetika
The Ultimate
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili