Skunk 11 - feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion

416 Kč 371 Kč bez DPH

Rating: 8.0/10 (5 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 16 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 16 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 24.07 u vás)

Skunk 11 se řadí se mezi konopné legendy a jednu s nejpopulárnějších variet. Semínek této odrůdy se prodalo již více než jeden milion kusů. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek Skunk 11 je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Skunk 11 od Dutch Passion

Skunk 11 je klasický druh marihuany, který zná snad každý fanda cannabis. Řadí se mezi konopné legendy a jednu s nejpopulárnějších variet. Semínek této feminized odrůdy se prodalo již více než jeden milion. 

Díky dlouholetému šlechtění může seedbanka Dutch Passion představit nenáročný silný a stabilní stain odolný proti plísním a chorobám, nabízející bohatý výnos.

Feminizované semena marihuany mohou být umístěna v jakémkoliv růstovém mediu, v prostředí indoor, outdoor i ve skleníku. Venkovní i vnitřní semena konopí se doporučují sklízet po sedmi týdnech, i přesto, že rostliny mohou mít v té době ještě zelené palice.

Jedná se o velmi kvalitní semena marihuany za příznivou cenu.

Genetika konopných semínek Skunk 11 feminized

Skunk - Skunk je druhem hybridního konopí s převažující složkou indica (přibližně 65 % indica, 35 % sativa). Vznikl lety postupného šlechtění různých druhů konopí ze Střední a Jižní Ameriky, Afghánistánu a Thajska. Patří k jednomu z nejoblíbenějších druhů celosvětově. Sílu a potenciál Skunk dosvědčuje fakt, že označení „skunk“ se vžilo nejenom pro jeho odnože, ale pro jakékoliv silnější konopí všeobecně. Květy jsou značně lepkavé a mají velmi silné a pronikavé aroma. Mnoho moderních hybridů vychází právě z tohoto modelu.

 

Genotyp: převážně sativa

Genetika: Skunk

Doba květu: 9 týdnů

THC: 14 %

Terpeny obsažené v Skunk 11

myrcenMyrcenJeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

pinenPinenPatří do skupiny nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má svěží bylinnou vůní. Přispívá k léčbě astmatu či infekci dýchacích cest. Díky svým protizánětlivým schopnostem je využíván v aromaterapii.

limonenLimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

karenKaren - Karen nabízí různé terapeutické vlastnosti, především schopnost stimulace mozkových buněk, zejména těch, které ovlivňují paměť. Také přispívá k rychlejšímu hojení zlomenin kostí. V budoucnu by mohl být výzmnamně nápomocný a prospěšný při léčbě Alzheimerovy choroby či osteoporózy.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Umístění
skleník
Pomáhá při
úzkost
Obsah THC
THC střední 10-15%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Skunk
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili