Shaman - feminizovaná semínka 3 ks Dutch Passion

  • 3 semena
428 Kč 372 Kč bez DPH

Rating: 7.6/10 (62 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 30.11 u vás)

Shaman byl vyšlechtěn v 80. letech zkřížením odrůd Purple 1 a Skunku. Z tohoto spojení vznikl spolehlivý, sílný a robustní hybrid, vhodný pro outdoorové pěstování.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Shaman od  Dutch Passion

Počátky tohoto hybridu sahají do 80. let. Vznikl spojením toho nejlepšího co bylo - kvalitní samčí rostiny Purple#1 a špičkové samičí rostiny Skunku.

Tato feminizovaná odrůda byla vyšlechtěna pro pěstování ve skleníku, neboť je odolná proti plísním, hnilobě palic a sviluškám. Nabízí spolehlivý a slušný výnos. Doba květu se pohybuje v rozmezí 7–⁠8 týdnů.

Účinky Shamana jsou typické pro sativu, která tvoří 75 % genetického základu.

Kromě feminizovaných semen nabízí tato odrůda také standardizovaná semena marihuany.

Genotyp: 75 % Sativa, 25 % Indica

Genetika: Purple#1 X Skunk

Doba květu: 7–⁠8 týdnů

THC: 14 %

Terpeny obsažené v odrůdě Shaman

karyofylenKaryofylen - Pro tento terpen je typická pepřová vůně. Hodí se pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Jeho analgetické účinky by mohly pomoci se zmírňováním různých druhů bolestí.

ocimenOcimen - Má dobré protizánětlivé vlastnosti. Nachází uplatnění především v kosmetice, a to díky antimykotyckým schopnostem.

kamfenKamfen - Vůně tohoto terpenu připomíná aroma jehličnanů. Kamfen má mimořádné antioxidační schopnosti. Je využíván v medicíně i dermatologii, kde se používá při léčbě kožních problémů.

myrcenMyrcen - Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

limonenLimonen - Je pro něj je typické svěží citrusové aroma. Limonen má protizánětlivé účinky a používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Umístění
venku, skleník
Pomáhá při
kacheie
Obsah THC
THC střední 10-15%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Purple, Skunk
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen, ocimen, karyofylen, myrcen, kamfen

Zákazníci také koupili