Green Poison Fast Version - feminizovaná semena 5 ks Sweet Seeds

799 Kč 713 Kč bez DPH

Rating: 7.2/10 (157 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 31 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 31 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 31 Kč.


Sweet Seeds

Do 2 týdnů u vás (do 24.07 u vás)

Femina odrůda Green Poison Fast Version, ultra-rychle kvetoucí řada Green Poison. Tyto feminizovaná semena marihuany mají dominující genotyp Indiku.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen Green Poison je přejat od oficiálního výrobce Sweet Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Green Poison Fast Version feminized semena marihuany od Sweet seeds

F1 Varieta je výsledkem křížení mezi elitním klonem našeho milovaného Green Poison a vybraného druhu 3. generace samonakvétací odrůdy.

Green Poison Fast Version je připraven ke sklizni s úzkými bohatými palicemi a aromatickou pryskyřicí za pouhých 6 týdnů květu.

Rostlina vypadá jako velmi silná ve svém vývoji, má velmi rychlé kvetení a vysokou produkci květin. 

Genotyp odrůdy Green Poison Fast Version 

Feminizovaná semena marihuany Green Poison mají dominantní genotyp indicu. Tato femina odrůda je velmi odolná proti plísním, je tedy ideální na venkovní umístění.  

Vzhledem k rychlému výkvětu a tím pádem k brzké sklizni, nehrozí napadnutí rostlin šedou plísní v době, kdy ve venkovním prostředí je vysoká vlhkost. 

Genetika konopí Green poison

Tento druh marihuany je dominantní indika. Díky svým genetickým vlastnostem je vhodný pro umístění ve venkovním prostředí, nevýhodou je náchylnost k napadení houbami. 

Tato genetika má vysoký obsah THC, pohybující se kolem 20 %. Model Green Poison od semenné banky Sweet Seeds byl vyšlechtěn jako léčebné konopí. Má uklidňující účinky, pomáhá k uvolnění svalových křečí a chronické bolesti či migréně. Působí také proti nespavosti.

Zákadní informace - odrůda Green Poison Fast Version

Genetika: Green Poison x vybraný druh 3. generace

Genotyp: 70 % Indika, 30 % Sativa

Výnos indoor: 500-600 g/m2

Výnos outdoor: 500-700 g/rostlinu

Sklizeň indoor: 6 týdnů

Sklizeň outdoor: konec srpna

THC: 15 - 20% 

CBD: 0,5%

Ocenění: 1. místo Outdoor - VII Copa Asociación de Cultivadores de Cannabis de Villarreal - Grow Pepe Grass - Castellón - 2015

Terpeny obsažené v konopí Green Poison Fast Version

karyofylenKaryofylen - Terpen Karyofylen se vyskytuje v konopí velmi často. Má kořeněné pepřové aroma s tóny dřevin. Disponuje protizánětlivými účinky a přispívá tak k léčbě zánětů dýchacích cest a bolesti.

limonenLimonen - Další z velmi častých terpenů, které můžeme nalézt v konopí. Limonen má svěží citrusové aroma a sám o sobě je velmi silným antioxidantem. Je obzvláště oblíbený v aromaterapii a přispívá tak k léčbě dýchacích cest.

myrcenMyrcen - Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Jedná se o nejběžnější terpen, který se také nachází v rostlinách marihuany. Je to velmi silný antioxidant a má protizánětlivé účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

pinenPinen - Pinen má svěží bylinné aroma a patří k nejhojněji se vyskytujícím terpenům. Má řadu potencionálních terapeutických účinků, podobně jako další konopné terpeny, a přispívá k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.

humulenHumulen - Humulen má štiplavé zemité aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky díky kterým přispívá k léčbě alergií, astmatu, zánětů dutin, nosohltanu, průdušek a průdušnice.

semena konopí Green Poison Fast Version - ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku, uvnitř
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
indika, sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Green Poison
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen, humulen, karyofylen, myrcen, pinen

Zákazníci také koupili