Jack 47 Fast Version - feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds

699 Kč 624 Kč bez DPH

Rating: 7.0/10 (145 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 27 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 27 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 27 Kč.


Sweet Seeds

Do 4 dnů u vás (do 12.03 u vás)

Feminizovaná semena marihuany odrůdy Jack 47 mají díky své rychle-kvetoucí genetice velmi krátkou dobou květu. Seedbanka Sweet Seeds představuje jednu ze svých nejsilnějších odrůd.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen Jack 47 je přejat od semenné banky Sweet Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Jack 47 Fast Version semínka konopí od Sweet seeds

Tato feminizovaná rychle-kvetoucí odrůda je fotoperiodicky závislá verze, která má velmi krátkou dobu květu. Unikátní semena marihuany semenné banky Sweet Seeds vznikla křížením vybraných odrůd Jack 47 Auto a fotoperiodické verze Jack 47.

Kombinací autoflowering genetiky a klasické feminizované verze vznikla tato rychle-kvetoucí, nesamonakvétací genetika, která má o týden kratší dobu květu, než původní kmen Jack 47.

Typické jsou statné rostliny, které jsou hustě poseté palicemi, produkující velké množství pryskyřice.

Získaná ocenění:

- 3. Cena - Sativa Indoor II (Copa del Rey - Bogotá,Kolumbie,2016)

Co je to fast version?

Jedná se o rychlekvetoucí model, který je stoprocentně závislý na fotoperiodě. Je třeba vědět, že se jedná o feminizovaná semena marihuany, nikoliv samonakvétací!

Rychlekvetoucí odrůdy vznikají spojením vyzdvihovaných účinků nejlepších modelů a rychlého vegetačního období. Tyto odrůdy se mohou pyšnit vysokým obsahem kanabinoidů.

Detaily odrůdy Jack 47 Fast Version

GenetikaJack 47 Auto x Jack 47 

Genotyp: Sativa 75 %, Indika 25 %

Výnos indoor: 500-600 g/m2, 

Výnos outdoor: maximální výnos

THC: 18-24 %

CBD: 1,4 %

Terpeny obsažené v odrůdě konopí Jack 47 Fast Version

myrcenMyrcen - Myrcen je jeden z nejčastějších terpenů, který se vyskytují právě v rostlinách konopí. Má silné bylinné aroma s tóny koření. Je to silný antioxidant a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá tak k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

limonenLimonen - Limonen má výrazné citrusové aroma a je obzvláště oblíbený v aromaterapii. Má protizánětlivé a antioxidační účinky, díky kterým přispívá k léčbě dýchacích obtíží, diabetes a oslabené imunity. Jedná se o další, vemi často se vyskytující terpen, který můžeme nalézt v rostinách marihuany.

ocimenOcimen - Ocimen má sladké květinové aroma díky kterému se využívá v kosmetickém průmyslu. Má protizánětlivé a antimykotické vlastnosti a přispívá tak k léčbě kožních problémů.

karyofylenKaryofylen - Karyofylen má kořeněné pepřové aroma s tóny dřevin. Disponuje protizánětlivými účinky a je hojně využíván v aromaterapii. Přispívá k léčbě zánětů dýchacích cest a bolesti.

Jack 47 Fast Version semena marihuany - ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD střední 1-5%
Umístění
venku, uvnitř
Pomáhá při
stres
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
sativa, indika
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
AK47, Jack Herer
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
ocimen, karyofylen, myrcen, limonen

Zákazníci také koupili