Triple Cheese - feminizovaná semena 10 ks Barney´s Farm

  • 10 semen
1 625 Kč 1 413 Kč bez DPH

Rating: 7.3/10 (14 hlasů)

Barney's Farm

Skladem do 4 dnů (do 07.12 u vás) Doprava zdarma

Feminized odrůda Triple Cheese od Barney's Farm je výsledkem dlouholetého křížení genetik Old Cheese a Blue Cheese

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Triple Cheese feminized od Barney's Farm

Tato feminized odrůda vznikla křížením mezi Blue Cheese a Original Cheese. Triple Cheese je jedinečná odrůda, která byla pečlivě vyšlechtěna programem společnosti Barney’s Farm.

Triple Cheese se vyznačuje silným terpenovým profilem. Velmi snadno se pěstuje a výsledkem jsou jedinečně husté palice.

Genotyp odrůdy Triple Cheese

Genotypem těchto konopných semen je dominantní indica, kterou z 20% doplňuje sativa. Doba květu je cca 50-55 dní a je velmi snadná na pěstování. Semena marihuany Triple Cheese do výšky až 100 cm a je vhodná k pěstování indoor i outdoorVenku se sklizeň předpokládá v polovině září. Ve skleníku si pěstitel musí dávat pozor, protože jeho husté pupeny se mohou infikovat plísní, pokud je vlhkost příliš vysoká a je nedostatečná cirkulace vzduchu.

Detaily odrůdy Triple Cheese

Genotyp: 80% indika, 20% sativa

Genetika: Original Cheese X Blue Cheese

Výnos: indoor 600gr/m2

Výška: 100 cm

Doba květu: 50 - 55 dní

THC: 16%

CBD: 1,3%

Terpeny obsažené v Triple Cheese

myrcenMyrcen Aroma myrcenu je velmi silné a bylinné s tóny koření. Patří k nejběžnějším terpenům a jeho vůně by se dala popsat jako zemitá s náznakem pižma a hřebíčku. Vyskytuje se například v bylinách a chmelových palicích. V konopí je myrcen obsažen zejména v květech rostliny. Je velmi silným antioxidantem a přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

karyofylenKaryofylen Karyofylen je přítomen zejména v koření, bylinkách a zelenině, převážně v hřebíčku, skořici, bazalce thajské a černém pepři. Napomáhá k léčbě zánětů dýchacích cest a bolesti. Jeho aroma je velmi svěží s dřevitými tóny. Má protizánětlivé účinky a dokáže přímo ovlivňovat endokanabinoidní systém a interagovat s jeho receptory.

humulenHumulen Humulen má charakteristické výrazně kořeněné a zemité aroma. Nalezneme jej především ve chmelu, ale také v zázvoru, hřebíčku a koriandru. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky a díky tomu přispívá k léčbě alergií, astmatu, zánětů dutin, nosohltanu, průdušek a průdušnice.

linaloolLinalool Linalool je hlavním terpenem v oblíbené levanduli. Také se v menší míře vyskytuje ve skořici, vavřínu, citrusech a některých houbách. Je to nejdůležitější a nejběžnější prvek používaný v éterických olejích při aromaterapiích. Má velmi uklidňující účinky a dokáže ulevit svalovému napětí, zmírňuje stres a napomáhá ke klidu v nervové soustavě.

ukazatel thc

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD střední 1-5%
Pomáhá při
stres
Umístění
venku, uvnitř, skleník
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
indika, sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Cheese
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
humulen, karyofylen, myrcen, linalool

Zákazníci také koupili