Frisian Duck® - feminizovaná semínka 5 ks Dutch Passion

  • 5 semen
651 Kč 651 Kč 566 Kč bez DPH

Rating: 7.8/10 (48 hlasů)

Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 10.10 u vás)

Dutch Passion za feminizovanou odrůdu Frisian Duck® reagující na fotoperiodu získali ocenění "Outdoor rostlina roku 2016" od Soft Secrets Spain. Tato feminized semena patří mezi bestsellery v nabídce semen Dutch Passion.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek Frisian Duck je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Frisian Duck od Dutch Passion

Tato varieta vytváří neobvykle tvarované listy, které připomínají svým tvarem kachní pařáty, takže ji lze jen s obtížemi indentifikovat jako tradiční konopí. 

Je to odolná a nenáročná odrůda, ideální pro venkovní pěstování, k umístění na záhon nebo do skleníku. Semínka marihuany lze však umístit i do vnitřního prostředí. Pouze při pěstování indoor nemusí mít rostliny tak výrazné fialové zbarvení jako při umístění venku na slunci.

Název je odvozen od výrazného tvaru listů, které připomínají otisk kachní nohy, zejména během prvních dvou třetin života rostliny. 

Frisian Duck vznikla zkřížením Frisian Dew a DucksFoot. Tuto jedinečnou, robustní, nenápadnou varietu lze sklízet za začátku či uprostřed podzimu. V indooru je doba květu 8-9 týdnů.

Během květu hraje úchvatnými purpurovými barvami a roste podobně jako vánoční stromek, venku dosahuje výšky i více než 2,5 metru, uvnitř do 1,5 metru.

Feminizovaná venkovní semínka marihuany dosahují obrovských výnosů - 400 až 500 gramů na m². 

Genetika konopných semínek Frisian Duck feminized

Frisian Dew - Hybridní konopí (50 % sativa, 50 % indica). Tento model vznikl zkřížením druhů Super Skunk a Purple Star. Frisian Dew je odolným druhem, málo náchylným k plísni, je proto vhodný na pěstování v nepříznivých podmínkách a klimatech. Mívá sytě zelené nebo tmavě fialové květy. Aroma bývá sladce pronikavé s nádechem dřeva, borovice a citrusů.

Ducks Foot - Spolu s Frisian Dew stála u vzniku Frisian Duck. Jedná se o australskou genetiku ve standardizované verzi, která je ve své rodné zemi velmi slavná. Tato odrůda perfektně uvolňuje tělo a dopomáhá k odpočinku.

Genotyp: Hybrid (indika/sativa)

Genetika: Frisian Dew X DucksFoot

Výška rostlin: 1,5-3 metry

Doba květu: 8-9 týdnů

Výnos: 400-500 g/m²

THC: 7 %

Terpeny obsažené v Frisian Duck

pinenPinenPřispívá k léčbě astmatu a infekci dýchacích cest. Je to jeden z nejčastějí se vyskytujících terpenů v konopí.

limonenLimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylenMá charakteristickou pepřovou vůni. Jak mnoho jiných, i tento terpen disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě zánětů dýchacích cest a bolesti.

terpinolenTerpinolen - Dokáže pomoci s nadměrnou psychickou zátěží a úzkostmi, zlepšuje kvalitu spánku a zabraňuje vzniku nespavosti. Je také velmi účinným repelentem.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
skleník
Obsah THC
THC nízký 1-10%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Ducks Foot
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
terpinolen

Zákazníci také koupili