AutoBlackberry Kush - fem. a samonakvétací semínka 3 ks Dutch Passion

  • 3 semena
719 Kč 625 Kč bez DPH

Rating: 7.8/10 (53 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 30.11 u vás)

Samonakvétací odrůda s kvalitní genetikou původní variety Blueberry a odrůdy Kush s genové banky Dutch Passion. Autoflower semínka s převažujícím genotypem Indika.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AutoBlackberry Kush od Dutch Passion

Auto Blackberry Kush je samonakvétacím křížencem původní variety Blueberry od Dutch Passion a odrůdy Kush, tmavě zbarvené rostliny bohaté na pryskyřici, z genové banky Dutch Passion.

Nad vlastnostmi Kush může mírně převažovat Blueberry.

Auto BlackberryKush vykazuje silný růst, vytváří robustní hlavní květ a řadu postranních výrůstků, které jsou typické pro feminizované autoflower konopí indica.

Semena marihuany této odrůdy se hodí do prostředí indoor i outdoor. Rostliny dosahují výšky do 1 metru. Doba růstu je cca 10 týdnů. 

Genotyp: převážně Indika

Genetika: Blueberry X Kush

Doba květu: 10 týdnů

Výška rostlin: 0,75-1 metr

Obsah THC: 18 %

Terpeny obsažené v Auto Blackberry Kush

limonenLimonen - Limonen má typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylen - Pro tento terpen je typická pepřová vůně. Hodí se pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Jeho analgetické účinky by mohly pomoci se zmírňováním různých druhů bolestí.

terpinolenTerpinolen - Dokáže pomoci s nadměrnou psychickou zátěží a úzkostmi. Zlepšuje kvalitu spánku a zabraňuje vzniku nespavosti. Je také velmi účinným repelentem.

pinenPinen - Patří do skupiny nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má svěží bylinnou vůní. Přispívá k léčbě astmatu či infekci dýchacích cest. Díky svým protizánětlivým schopnostem je využíván v aromaterapii.

myrcenMyrcen - Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř, venku
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Kush, Blueberry
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
Highlife Cup 2.Místo
Terpeny
pinen, limonen, karyofylen, myrcen, terpinolen

Zákazníci také koupili