Bad Azz Kush - feminizovaná semínka 5 ks Barney´s Farm

  • 5 semen
724 Kč 630 Kč bez DPH

Rating: 6.8/10 (13 hlasů)

Barney's Farm

Semena už nejsou skladem

Feminized semena Bad Azz Kush mají bohatou historii křížení slavných genetik Original OG, Urkel a Afghan Kush.

Info

Další balení

Popis semen

Popis feminizovaných semen Bad Azz Kush je přejat od oficiálního výrobce Barney's Farm. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bad Azz Kush feminized semena marihuany od Barney's Farm 

Bad Azz Kush feminized je úžasná indica, která získala 2. místo na Unity Cup v Amsterdamu v kategorii Indica. 

Díky svému vyššímu obsahu CBD, je vhodná k léčebnému využití

Semena marihuany Bad Azz Kush mají silný indika kmen a vysoký obsah THC.

Genotyp odrůdy Bad Azz Kush

Genotyp těchto feminizovaných semen konopí je 100% indika. Doba květu rostliny je 55-60 a dorůstá do objemných rozměrů, tudíž je potřeba hodně prostoru. Do výšky roste až do 110 cm a je vhodná pro indoor i outdoor prostředí.

Genetika konopných semen Bad Azz Kush feminized

OG Kush - je vynikající pro uživatele, kteří potřebují ulevit od stresuúzkostí nebo napětí. Skvěle působí na depresi a bolest. Velké množství uživatelů jej vyhledává pří potížích s nespavostí, při bolestech hlavy a migréně. Po požití se dostavují pocity uvolnění, relaxace, dobré nálady, radosti a nadšení.

Afghani - je bohatý druh indického konopí, jehož pojmenování odkazuje na jeho geografický původ. Pěstitelé a uživatelé po celém světe si cení jeho vydatné produkce pryskyřice. Má nasládlé, příjemné, ale silné aroma a po požití se dostavuje hluboký a uklidňující stav relaxace a euforie.

Detaily odrůdy Bad Azz Kush

Genotyp: 100% Indica 

Genetika: Original OG X Urkel X Afghan Kush 

Doba květu: 55 - 60 dní 

Výnos: indoor 700 gr/m2

Výška: 100 - 110 cm 

THC: 24%

CBD: 1,1%

Ocenění2. místo na Unity Cup

Terpeny obsažené v Bad Azz Kush

karyofylenKaryofylen Karyofylen je přítomný zejména v koření, bylinách, a také hojně v zelenině. Má pepřové aroma, pro které je velmi typické. Disponuje protizánětlivými účinky a přispívá k léčbě zánětů dýchacích cest, bolesti.

limonenLimonen - Limonen má typické citrusové aroma a nachází se ve slupkách mandarinek, citronů, pomerančů a grapefruitů. Sám o sobě je silným antioxidantem a přispívá k léčbě dýchacích obtíží, diabetes, oslabené imunity.

myrcenMyrcen - Myrcen je jeden z nejběžnějších terpenů, má silné bylinné aroma s tóny koření. Myrcen je v konopí koncentrován zejména v květech rostliny. Disponuje účinnými protizánětlivými schopnostmi a přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu, zánětlivých onemocnění.

linaloolLinalool - Linalool je hlavní terpen v oblíbené levanduli. Má příjemnou antistresovou vůni a přidává se do kosmetických produktů a parfémů. Využívá se v hojné míře v aromaterapii a přispívá k léčbě psychických problémů.

pinenPinen - Pinen má svěží bylinné aroma. Má protizánětlivé a terapeutické schopnosti a díky jeho působení se při vdechování do plic dostává více vzduchu,. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům. 

ukazatel thc

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD střední 1-5%
Pomáhá při
CD
Umístění
venku
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
indika
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Afghan Kush
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili