Bubba Island Kush® - feminizovaná semínka 5 ks Dutch Passion

  • 5 semen
1 874 Kč 1 630 Kč bez DPH

Rating: 5.5/10 (2 hlasů)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 07.12 u vás) Doprava zdarma

Bubba Kush Island je rychlerostoucí indika s genetikou Kush, která pochází ze Severní Ameriky. Má krátkou dobu květu a hodí se pro vnitřní i venkovní umístění.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bubba Island Kush od Dutch Passion

Bubba Island Kush je hybridní odrůda pocházející ze Severní Ameriky. Vyznačuje se tmavě zbarvenými listy, které jsou výsledkem silné Kush genetiky rodičovských kmenů Grandaddy Purple, OG Kush a Pre 98 Bubba Kush.

Jedná se o rychlerostoucí odrůdu, která roste-li venku, dá se sklízet koncem září. Rostlina je kompaktní a v indoor prostředí dorůstá průměrné výšky 100 cm. Doba květu je necelých 8 týdnů.

Tyto kvalitní semínka marihuany mají vysoký obsah THC.

Genotyp: Indika (dominantní)

Genetika: (Grandaddy Purple x OG Kush) x Bubba Kush Pre 98

Výška indoor: 90-110 cm

Doba květu: 7-8 týdnů

THC: 18 %

Terpeny obsažení v Bubba Insland Kush

karyofylenKaryofylenMá charakteristickú korenistú vôňu. Ako mnoho iných, aj tento terpén disponuje protizápalovými účinkami. Prispieva k liečbe zápalov dýchacích ciest a bolesti

limonenLimonenLimonen se také řadí mezi nejběžněji se vyskytující terpeny. Je využíván v aromaterapii jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. Svými vlastnostmi může pomoci k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.

myrcenMyrcenJeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

humulenHumulenJe pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

terpineolTerpineolPřispívá k léčbě spánkových poruch a nespavosti, změn nálad, deprese a úzkosti. Má velmi dobré antibiotické a antioxidační účinky.

ukazatel THC

 

 

 

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku, uvnitř
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
OG Kush, Grandaddy Purple, Bubba Kush
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen, humulen, karyofylen, myrcen, terpineol

Zákazníci také koupili