Auto Orange Bud® - samonakvétací semena 7 ks Dutch Passion

1 219 Kč 1 088 Kč bez DPH

Rating: 7.1/10 (88 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 48 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 48 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 48 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 25.04 u vás)

Oblíbený Orange Bud nyní také v samonakvétací variantě. Kříženec samonakvétací odrůdy Auto Daiquiri Lime a Orange Bud. Výsledkem je stejně skvělý strain jako mateřská Orange Bud. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis samonakvétacích semínek je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Auto Orange Bud samonakvétací semena konopí od Dutch Passion

Oblíbená seedbanka Dutch Passion představuje kvalitní samonakvétací semena marihuany Auto Orange Bud.

Tato autoflower odrůda vznikla křížením mateřské rostliny Orange Bud se samčí samonakvétací odrůdou Auto Daiquiri Lime.

Po třech letech šlechtění je výsledkem samonakvétací odrůda, která je stejně skvělá jako původní fotoperioda Orange Bud.

Autoflowering odrůda Auto Orange Bud se hodí do vnitřního i venkovního prostředí. Rostliny produkují velké sklizně. Od vyklíčení po sklizeň jsou připraveny za 10-11 týdnů. 

V odrůdě dominuje kmen Sativa.

Semínka konopí Auto Orange Bud mají vysoký obsah THC.

Genetika samonakvétací odrůdy Auto Orange Bud

Orange Bud - Orange Bud patří do skupiny hybridních druhů konopí. Poprvé byl vyšlechtěn v 80. letech a je to druh s indica dominantní složku. Orange Bud obsahuje průměrně 13 % THC, v některých případech se ale tento obsah může vyšplhat až na 16,5 %.

Detaily odrůdy Auto Orange Bud

Genotyp: Sativa (dominantní)

Genetika: Orange bud x Auto Daiquiri Lime

Doba květu: 10-11 týdnů

THC: 19 %

Terpeny konopí obsažené v Auto Orange Bud

myrcenMyrcenJeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

limonenLimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

pinenPinenPatří do skupiny nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má svěží bylinnou vůní. Přispívá k léčbě astmatu či infekci dýchacích cest. Díky svým protizánětlivým schopnostem je využíván v aromaterapii.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

humulenHumulen - Je pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

ukazatel thc

 

 

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Auto Daiquiri Lime
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili