Auto Orange Bud® - samonakvétací semena 7 ks Dutch Passion

  • 7 semen
1 749 Kč 1 521 Kč bez DPH

Rating: 6.9/10 (59 hlasů)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 07.12 u vás) Doprava zdarma

Oblíbený Orange Bud nyní také v samonakvétací variantě. Kříženec samonakvétací odrůdy Auto Daiquiri Lime a Orange Bud. Výsledkem je stejně skvělý strain jako mateřská Orange Bud.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Auto Orange Bud od Dutch Passion

Tato autoflower drůda vznikla zkřížením mateřské rostliny Orange Bud se samčí samonakvétací odrůdou Auto Daiquiri Lime.

Po třech letech šlechtění je výsledkem samonakvétací odrůda, která je stejně skvělá jako původní fotoperioda Orange Bud.

Samonakvétací semena marihuany odrůdy Auto Orange Bud se hodí do vniřního i venkovního prostředí. Rostliny produkují velké sklizně. Od vyklíčení po sklizeň jsou připraveny za 10-11 týdnů. 

V odrůdě dominuje kmen Sativa.

Semínka konopí Auto Orange Bud mají vysoký obsah THC.

Genotyp: Sativa (dominantní)

Genetika: Orange bud x Auto Daiquiri Lime

Doba květu: 10-11 týdnů

THC: 19 %

Terpeny obsažené v Auto Orange Bud

myrcenMyrcen - Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

limonenLimonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

pinenPinen - Patří do skupiny nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má svěží bylinnou vůní. Přispívá k léčbě astmatu či infekci dýchacích cest. Díky svým protizánětlivým schopnostem je využíván v aromaterapii.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

humulenHumulen - Je pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

ukazatel THC

 

Verze
feminizované
Umístění
venku, uvnitř
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Auto Daiquiri Lime, Orange Bud
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen, humulen, karyofylen, myrcen, pinen

Zákazníci také koupili