Auto Cinderella Jack® - fem. a samonakvétací semena 7 ks Dutch Passion

  • 7 semen
1 669 Kč 1 451 Kč bez DPH

Rating: 6.6/10 (18 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 05.06 u vás) Doprava zdarma

Auto Cinderella Jack patří mezi oblíbené samonakvétací odrůdy. Vyniká vysokým obsahem THC a vysokými výnosy. Tato autoflower odrůda získala mnoho ocenění. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis samonakvétacích semen Auto Cinderella Jack je přejat od seedbanky Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Auto Cinderella Jack® od Dutch Passion

Auto Cinderella Jack je feminizovaná samonakvétací odrůda, která byla vytvořena ve spolupráci se španělskými pěstiteli Buddha Seeds.

Tento výjimečný model vznikl křížením mezi Cinderella 99 a Jack Herer. Přidaná samokvetoucí genetika z řady Magnum zajišťuje nadprůměrnou sklizeň.

Jedná se o snadno rostoucí kmen s velkým množstvím pupenů pokrytých pryskyřicí, který je ke sklizni připraven za 10 týdnů

Samonakvétací semínka této odrůdy se hodí do vnitřníhovenkovního prostředí. Odrůda Auto Cinderella Jack vyniká vysokým obsahem THC.

Semena marihuany v roce 2018 obsadila druhé místo na konopné soutěži Copa Esmeralda v Kolumbii.

Genetika:

Jack Herer - je nyní již proslulým druhem konopí s převládající sativa složkou. Tento model vznikl zkřížením druhů HazeNorthern Lights a Shiva SkunkJeho aroma bývá s nádechem dřeva a hlíny.

Genotyp: Indica/Sativa

Genetika: Cinderella 99 x Jack Herer x Magnum

Doba květu: 10-11 týdnů

THC: 25 %

 

Konopné terpeny obsažené v Auto Cinderella Jack®

pinenPinenPatří do skupiny nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má svěží bylinnou vůní. Přispívá k léčbě astmatu či infekci dýchacích cest. Díky svým protizánětlivým schopnostem je využíván v aromaterapii.

myrcenMyrcenJeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

karyofylenKaryofylenPro tento terpen je typická pepřová vůně. Hodí se pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Jeho analgetické účinky by mohly pomoci se zmírňováním různých druhů bolestí.

limonenLimonenJe pro něj je typické svěží citrusové aroma. Limonen má protizánětlivé účinky a používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním.

semena auto cinderella jack ukazatel thc

Verze
feminizované
Umístění
venku
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Genotyp
fifty-fifty
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Magnum
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili