Skunk 1 - feminizované semínka 5 ks Royal Queen Seeds Ukaž větší

Rating: 9.0/10 (1 hlas)

Skunk XL - feminizované semínka 5 ks Royal Queen Seeds

Genetika Skunku je základem většiny současných strainů a neexistuje nic lepšího pro začínající pěstitele má nenáročné rostliny s vysokými sklizněmi a zaručenými efekty. Pro zkušené: tento klasický strain si jistě zaslouží opětovné vyzkoušení. Dlouhé palice se mohou poškodit působením plísně, a prot

Info

Skladem do 4 dnů

750 Kč

Royal Queen seeds
  • 5 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Genetika Skunku je základem většiny současných strainů a neexistuje nic lepšího pro začínající pěstitele má nenáročné rostliny s vysokými sklizněmi a zaručenými efekty.

Tento klasický kmen si jistě zaslouží opětovné vyzkoušení. Dlouhé palice se mohou poškodit působením plísně, a proto je při vnitřním pěstování nezbytné na konci kvetení udržovat správnou vlhkost, zatímco venku je vhodné přikrýt rostlinu před příchodem deštivého počasí a nechat ji rozestoupit a dobře prořezat tak, aby byla dobře provětrávána. Se správnou péčí a pozorností mohou rostliny produkovat velké, pryskyřicí pokryté palice.

Skunk je rostlina, která nezklame a vždy přesvědčí, jak dobrou má sklizeň, vůni a chuť. Feminizovaná varianta. Výška rostliny: 100-120 cm

Vliv: kombinace ze stoned a high

Genetické údaje: převážně sativa

Obsah THC: 15 %

Doba kvetení: 7-8 týdnů Úroda: +/- 450 gramů, měsíc sklizně: říjen

Verze
feminizované
Typ kvetení
fotoperioda
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Výnos
vysoký
Genotyp
sativa
Výška
střední (1 - 1,5m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
střední (10-15%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
stres
Efekt
šťastný
Chuť
skunk
Náročnost
střední
Umístění
uvnitř

Dál v nabídce