Think Different - autoflowering semínka 3 ks Dutch Passion

Doporučujeme!

  • 3 semena
566 Kč 725 Kč -22.00% 492 Kč bez DPH

Rating: 7.2/10 (249 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 23.07 u vás)

Nejlepší autoflower s majoritou sativy. 

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Opravdu skvělý autoflower model

Ve snaze odlišit se od davu ostatních se každému dodavateli semen může stát, že pocítí nutnost „myslet jinak“. Přesně to učinila Dutch Passion svým rozhodnutím představit technologii feminizovaných semen v 90. letech a nyní stejně tak i my tím, že jsme vytvořili tento velmi speciální Auto Feminizovaný strain s názvem Think Different.

Cílem bylo vytvořit samonakvétací strain s vysokým výnosem a s nadprůměrnou silou, který by se stal výzvou pro ty nejlepší tradiční variety. Do začátku jsme použili strain z genové banky Dutch Passion s názvem AK420; jedná se o hybrid AK47 s vysokým výnosem a vyznačující se extrémní silou. AK420 byl systematicky křížen s pečlivě zvoleným Ruderalis. Záměrem přitom bylo překonat vysoké standardy, které nastavil legendární AutoMazar, komerčně nejúspěšnější AutoFem strain z roku 2011.

Think Different je Autoflowering model s vysokým výnosem, který vytváří silné a homogenní rostliny dorůstající typicky do výšky 1-1,5 m, jež za optimálních podmínek někdy dokáží poskytnout výnos 250-300 g na rostlinu. Opravdu masivní výnos na samonakvétací model. (pozn.: Komerční pěstitelé v Holandsku dosáhli při pěstování indoor dokonce až 500 g/m2)

Think Different je ze zhruba 60 % Sativa, 20 % Indica a 20 % Ruderalis.

Doba od zasetí do sklizně trvá pouhých 9 týdnů a při hodnotě THC, naměřenou ve výši 18 %, se jedná o strain s rychlým nástupem účinku, a také o strain, který se snadno pěstuje.

 

Výnos: 250 - 350 gramů / rostlina

Obsah THC: 16-18%

Verze
feminizované
Typ kvetení
samonakvétací
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Výnos
vysoký
Genotyp
sativa
Výška
střední (1 - 1,5m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
stres
Efekt
povznášející
Chuť
dřevitá
Náročnost
střední
Umístění
venku, uvnitř
Genetika
AK 420, Ruderalis

Zákazníci také koupili