Mokum’s Tulip® - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

  • 10 semen
2 919 Kč 2 919 Kč 2 538 Kč bez DPH

Rating: 7.5/10 (21 hlasů)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 04.10 u vás) Doprava zdarma

Odrůda Mukum's Tulip vznikla ze zajímavého spojení Gelato a Sherbet. Její aroma připomíná vůni tulipánů, které jsou pro Amsterdam typické, díky tomu získala tato odrůda svůj název. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek Mokum's Tulip je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)


Mokum’s Tulip od Dutch Passion

Spojením speciálního fenotypu Gelato a Sherbet vznikl Mokum’s Tulip. Díky tomuto naprosto exkluzivnímu křížení jsme se dočkali mimořádného spojení, které se určitě zařadí do skupiny elitních odrůd od Dutch Passion.

Mokum” je starohebrejským názvem pro Amsterdam a navíc je Nizozemí známé díky svým tulipánům, což vysvětluje název této odrůdy.

Tato feminizovaná odrůda je typická velmi kompaktními palicemi, jež mají vysoký obsah pryskyřice a nabízí opravdu vysoké výnosy.

Feminized semena marihuany Mokum´s Tulip jsou vhodné pro vnitřní i venkovní umístění. Výrobce uvádí, že při pěstování outdoor mohou z těchto venkovních semínek marihuany vyrůst mohutné rostliny, které dokáží vyprodukovat až 1200 gramů konopí. Vnitřní semínka marihuany mají výnos 550-650 g/m².

Doba květu je přibižně 8-9 týdnů. 

Kvalitní semínka konopí mají vysoký obsah THC.

Mokum´s Tulip je výhercem ocenění:

- 1. místo Best Indica, Clouds in the City Cup 2019

Genotyp: Hybrid (indika/sativa)

Genetika: Gelato X Sherbet

Výnos indoor: 550-650 g/m²

Výnos outdoor: 1200 g/rostlina

Doba květu: 8-9 týdnů

THC: 22 %

Terpeny obsažené v Mokum´s Tulip

linaloolLinaloolMá uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

limonenLimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

humulenHumulenJe pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

pinenPinenPatří do skupiny nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má svěží bylinnou vůní. Přispívá k léčbě astmatu či infekci dýchacích cest. Díky svým protizánětlivým schopnostem je využíván v aromaterapii.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
fifty-fifty
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Sherbet
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili