Northern Light Fast Version - feminizovaná semena konopí 10 ks Cannapio

790 Kč 687 Kč bez DPH

Rating: 8.5/10 (172 hlasů)

Cannapio

Skladem ihned (do 05.12 u vás)

Feminizovaná semena marihuany Northern Light Fast Version mají převažující genotyp Indika. Jedná se o rychlekvetoucí model. Doba květu se pohybuje kolem 6-8 týdnů. Tato odrůda má velmi vysoký obsah THC.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen Northern Light Fast Version je přejat od oficiálního výrobce. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Northern Light Fast Version od Cannapio


Northern Lights je ve světě konopí již naprostou legendou a řadí se mezi oblíbené odrůdy. Právem jí patří titul jedné z nejznámějších odrůd vůbec.

Přesná historie a původ Northern Lights je zahalen tajemstvími, ale traduje se, že tento model vznikl smícháním thajské a afghánské genetiky.

Feminizovaná semena konopí vznikla zkřížením odrůd Afghani a Skunk#1, výsledkem je hybrid s dominantním genotypem Indika.

Cannapio Vám představuje exkluzivní feminizovaná semena marihuany Northern Light Fast Version. Naše rychlekvetoucí verze se pyšní rychlou dobou kvetení a skvělými výnosy.

Feminized odrůda Northern Light Fast Version se hodí pro umístění do indooru i outdooru. Typickými znaky rostlin této femina odrůdy je střední velikost a silná, keřovitá stavba s těžkými větvemi.

Ve vnitřním prostředí je doba květu 6-7 týdnů. Při pěstování v indooru můžete očekávat skvělé výnosy, a to až 800 g/m².

Rostliny pěstované venku dosahují výnosu až 800 gramů na rostlinu. Ke sklizni jsou připraveny koncem září.

Genetika Afgani

Z indických odrůd konopí jsou Afgani naprostá klasika. Je to základ pro mnoho populárních modelů. Tuto genetiku obsahují například velmi slavné odrůdy jako Northern Lights nebo Blubeberry. 

Typickými vlastnostmi rostlin s touto genetikou je malá náročnost, menší vzrůst a bohatý výnos.

Tento model často vyhledávají pacienti jako pomocníka při potížích s nespavostí, úzkostmi, nevolností, bolestí apod.

Genetika Skunk#1

Vnikla postupným šlechtěním různých druhů rostlin konopí z Afghánistánu, Thajska a Severní a Jižní Ameriky. U tohoto hybridu dominuje genotyp Indica. Je to jeden z nejoblíbenějších druhů konopí po celém světě.

Označení tohto modelu Skunk se používá obecně pro konopí s vyšším obsahem THC. To je jasný fakt, který naznačuje sílu a potenciál tohoto genu.

Účinky toto genetiky jsou pocity radosti, uvolnění a euforie. Skunk může být také nápomocný s potížemi se stresem, bolestí, únavou, depresemi či nevolností.

Co je to fast version?

Jedná se o rychlekvetoucí model, který je stoprocentně závislý na fotoperiodě. Je třeba vědět, že se jedná o feminizovaná semena marihuany, nikoliv samonakvétací!

Rychlekvetoucí odrůdy vznikají spojením vyzdvihovaných účinků nejlepších modelů a rychlého vegetačního období. Tyto odrůdy se mohou pyšnit vysokým obsahem kanabinoidů.

Základní informace o odrůdě konopí Northern Light Fast Version

Genotyp: 80 % indica, 20 % sativa

Genetika: Afghani X Skunk#1

Doba květu: 6-7 týdnů

Výnos indoor: 800 g/m²

Výnos outdoor: 800 g/rostlina

Výška indoor: 1-1,5 m

Výška outdoor: 1,5-2 m

THC: 22-27 %


Terpeny, které obsahuje odrůda konopí Northern Light Fast Version

myrcenMyrcenJeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

terpinolenTerpinolen - Dokáže pomoci s nadměrnou psychickou zátěží a úzkostmi. Zlepšuje kvalitu spánku a zabraňuje vzniku nespavosti. Je také velmi účinným repelentem.

limonenLimonenLimonen se řadí mezi nejběžněji se vyskytující konopné terpeny. Je využíván v aromaterapii jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. Svými vlastnostmi může pomoci k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.

Semena konopí Northern Light Fast Version Cannapio ukazatel THCVerze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
skleník
Pomáhá při
stres
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
indika
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Skunk
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
myrcen
Batch
Northen Light Fast Version, 06/2022

Zákazníci také koupili