Special Queen n. 1 - feminizovaná semínka 5 ks Royal Queen Seeds

250 Kč 223 Kč bez DPH

Rating: 7.4/10 (390 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 10 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 10 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 10 Kč.


Royal Queen seeds

Do 4 dnů u vás (do 25.06 u vás)

Semena marihuany od Royal Queen Seeds: Special Queen je hybrid s poměrně krátkým vegetačním obdobím postavený na genetice známého skunku.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Special Queen n. 1 feminized semena marihuany od Royal Queen Seeds

Feminizoavná semena konopí Special Queen n. 1 od seedbanky Royal Queen Seeds dobyla trh svojí jedinečnou genetikou.

Femina semena marihuany Special Queen patří k tomu nejlepšímu z dílny Royal Queen Seeds.

Tento představitel nové generace skunku při vnitřním pěstování dorůstá přibližně do výšky 1,4 m, při vnějším dosahuje až dvojnásobku tohoto vzrůstu.

Výnos indoor dosahuje 500 - 550 g/m², v outdoor režimu mohou semínka vyprodukovat 500 - 550 g na rostlinu. 

Obsah THC je přitom 15 - 18 %.

Půvabný a nerozložitý hybrid dává přednost slunečnímu stanovišti a může se pochlubit zajímavým obsahem terpenů.

Výrobce RQS nabízí tato kvalitní a nejprodávanější semínka marihuany za skvělou cenu.

Genotyp odrůdy Special Queen n.1

Special Queen n.1 se řadí mezi semena konopí rumištní. Jedná se o hybrid, jehož hlavní výhodou je kombinace nejlepších vlastností obou genotypů - sativa a indika. 

Genetika femina rostliny Special Queen n. 1

Power Bud - Black Skull Seeds mezi sebou zkřížili dvě vysoce kvalitní genetiky, a to Power Plant s Big Bud, čímž vytvořili silnou, vyváženou a stabilní hybridní odrůdu léčebného konopí zvanou Power Bud. Power Bud dokáže vyprodukovat značně množství květů hojně pokryté pryskyřicí s vysokým obsahem THC.

Skunk - Skunk je druhem hybridního konopí s převažující složkou indica (přibližně 65 % indica, 35 % sativa). Vznikl lety postupného šlechtění různých druhů konopí ze Střední a Jižní Ameriky, Afghánistánu a Thajska. Patří k jednomu z nejoblíbenějších druhů celosvětově.

Detaily odrůdy Special Queen n.1

Typ: 50% sativa 50% Indica

Genetika: Power Bud X Skunk

Výnos indoor: 500 - 550 g/

Výnos outdoor: 500 - 550 g/rostlina

Výška indoor: 80 - 140 cm

Výška outdoor: 200 - 270 cm

Doba květu: 6 - 8 týdnů

Měsíc sklizně: na konci září

THC: 15 - 18%

Terpeny konopí obsažené v Special Queen

Pinen  Pinen - jeden z nejběžnějších terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí, je typický právě pro jehličnany. Díky svým protizánětlivým účinkům a schopnosti potýkat se se zárodky infekce je v rámci aromaterapie vhodný pro lidi trpící astmatem.

Humulen Humulen - terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme např. v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale taky ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.

 Myrcen Myrcen – řadí se mezi nejběžnější terpeny vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu či bobkovém listu a chmelu. V rostlině konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

Limonen Limonen - běžný, ale o to bohatší terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

Karyofylen Karyofylen - terpen ze světa koření, bylin a zeleniny charakterizuje kořeněné aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.

ukazatel thc

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
stres
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
fifty-fifty
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Power Bud
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili