White Rush - 10 ks feminizovaná semínka Cannapio

  • 10 semen
790 Kč 687 Kč bez DPH

Rating: 8.8/10 (152 hlasů)

Cannapio

Skladem ihned (do 05.10 u vás)

Spojením legendárních odrůd vznikl White Rush oplývající dominantní indikou.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Cannapio. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

White Rush feminized semena konopí od Cannapio

Feminizovaná semena marihuany White Rush z rukou proslulé seedbanky Cannapio vás ohromí svou jedinečností.

Feminizovaný krasavec nesoucí název White Rush vznikl ze vztahu mezi kultovní White Widow a slavným AK-47. Toto bezchybné spojení úžasných rodičů z něj dělá naprostou jedničku a velmi stabilní odrůdu!

Indika se ve White Rush femina objevuje v 90% a tím značně převahuje sativu.

Jedná se o feminizovanou odrůdu s vysokým obsahem THC a střední dobou kvetení.

Genetika feminizované odrůdy White Rush 

White Widow - White Widow, neboli Bílá vdova, patří celosvětově mezi nejznámější druhy konopí. První vyvážený hybrid byl vypěstován v Nizozemsku společností Green House Seeds v devadesátých letech minulého století.

AK-47 - AK-47 patří k hybridním druhům konopí a je již dnes klasickým modelem. Nasbíral mnoho ocenění na Cannabis Cupech a je ceněn a oblíben širokým spektrem uživatelů po celém světe. AK-47 byl poprvé vyšlechtěn v roce 1992 a pochází z genetické linie modelů South American, Mexican, Thai a Afghani.

Detaily odrůdy White Rush feminized

Genotyp: Sativa 10%  Indica 90%

Genetika: White Widow X AK-47

Doba květu: 8-9 týdnů

Výnos indoor: 650 g/m²

Výnos outdoor: 900 g/rostlina

THC: 18-22%

Naše vlastní semínka vysoké kvality Vám přinášíme pod značkou Cannapio.

Konopné terpeny obsažené ve White Rush feminized

myrcenMyrcenNejběžnější terpen, který v rostlinách můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylenPro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.

limonenLimonenLimonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. Našli bychom jej především v citrusových slupkách, jako jsou citrony, pomeranče, grapefruity nebo mandarinky. Je to velmi silný antioxidant s antivirovými účinky a schopností zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.

pinenPinenAroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

ukazatel thc

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Pomáhá při
stres, deprese
Umístění
venku, uvnitř, skleník
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika, sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
White Widow, AK47
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen, karyofylen, myrcen, pinen
Batch
White Rush 5/2022

Zákazníci také koupili