Lemon Skunk - feminizovaná semínka 5 ks Green House Seeds

895 Kč 799 Kč bez DPH

Rating: 8.6/10 (8 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 35 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 35 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 35 Kč.


Green House Seeds

Do 2 týdnů u vás (do 25.07 u vás)

K vytvoření odrůdy Lemon Skunk byly využity známé genetiky, kterými jsou Skunk a Citral. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek je přejat od oficiálního výrobce Green House Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Lemon Skunk od Green House Seeds

Hybrid Lemon Skunk si díky svým oblíbeným genetikám Skunk a Citral vysloužil ocenění, kterým je 1. místo Highlife 2007.

Tato feminizovaná semena marihuany mají vyvážený genotyp sativy a indiky.

Semínka konopí Lemon Skunk vyrůstají do výšky i objemu s výraznými oranžovými chloupky a středním výnosem.

Doba květu semen je 8 týdnů, odrůda je vhodná pro pěstování indoor i outdoor.

Jsou to kvalitní semínka konopí s vysokým obsahem THC.

Genetika konopných semínek Lemon Skunk feminized

Skunk - je druhem hybridního konopí s převažující složkou indica (přibližně 65 % indica, 35 % sativa). Vznikl lety postupného šlechtění různých druhů konopí ze Střední a Jižní Ameriky, Afghánistánu a Thajska.

Genotyp: 50% sativa, 50% indica

Genetika: Skunk x Citral

Doba květu: 8 týdnů

Výnos indoor: 800g/m²

Výnos outdoor: 800 g/rostlina

THC: 19,12%

CBD: 0,23%

Ocenění: 1. místo Highlife 2007

Terpeny obsažené v Lemon Skunk feminized

limonenLimonen -  Aroma limonenu je svěží a povzbuzující. Tento terpen můžeme najít především ve slupkách citrusů. Těmito citrusy jsou hlavně citrony, pomeranče, grapefruity, bergamot a mandarinky. Limonen je oblíbený v aromaterapii, kde se používá jako podpůrná metoda k léčbě dýchacích cest, ale také přispívá k léčbě diabetes a oslabené imunity. Má taktéž antivirové účinky a schopnost zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.

myrcenMyrcen - Nejběžnější terpen, který v rostlinách můžeme objevit, jeho vůně je typicky velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

humulenHumulen - Humulen je charakteristický svým výrazným štiplavým zemitým aroma s tóny koření. Vyskytuje se především ve chmelu, ale také v zázvoru, hřebíčku a nebo koriandru. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky, využívá se při inhalaci k uvolnění horních a dolních dýchacích cest. Přispívá k léčbě alergií, astmatu, zánětů dutin, nosohltanu, průdušek a průdušnice.

karyofylenKaryofylen - Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny a působí velmi svěže. Můžeme jej nalézt třeba v hřebíčku, skořici, bazalce nebo černém pepři. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest. Jeho protizánětlivost by mohla pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
bolest
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
fifty-fifty
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Skunk n.1
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
Highlife Cup 1.Místo
Terpeny
myrcen

Zákazníci také koupili