Big Bud - semínka 5 ks feminizovaná semínka Sensi Seeds Ukaž větší

Rating: 10.0/10 (3 hlasů)

Big Bud - 5 ks feminizovaná semínka Sensi Seeds

Model Big Bud je známý hlavně ohromujícími výnosy. Dominuje v něm rodokmen Indicy, který byl pečlivě a rafinovaně vylepšován po mnoho let, až jsme se dostali k dnešním kvalitním feminizovaným semínkům

Info

Skladem do 4 dnů

1 275 Kč
1 275 Kč

Sensi Seeds
  • 5 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Big Bud feminy od Sensi Seeds

Model Big Bud je známý hlavně ohromujícími výnosy. Dominuje v něm rodokmen Indicy, který byl pečlivě a rafinovaně vylepšován po mnoho let, až jsme se dostali k dnešním kvalitním feminizovaným semínkům.

První klon Big Budu byl robustní kříženec Afganicy se Skunkem. Rostliny měly neočekávanou vitalitu a ohromující výnos. Rozsahlými a nákladnými výzkumy dokázali Sensi Seed znovu vytáhnout vlastnosti Afganicy s vylepšenými vlastnostmi a výnosy Skunku.

Feminizovaná semínka Big Budu jsou nyní odolné a silné. Vyniká kořeněným aroma a sladce-ovocnou příchutí. Dobře tvoří pryskyřici a účinky jsou převážně silně fyzické.

Rostlina roste poměrně rychle, její růst se ale snadno koriguje. Rostliny mohou mít výšku pouhých 30 cm, pokud se rovnou přepnou na květ. Při delším vegetačním období (růstová fáze) budou samozřejmě rostliny vyšší.

Big Bud se mnoho nevětví, koncentrace palic je hlavně okolo stonku, proto jsou rostliny vhodné pro pěstování v hydroponických systémech.

Genetika: Indica/Sativa

Délka květu: 50 – 65 dní

Výnos: 150 g

Výška rostliny: 110 – 150 cm

Chuť
zemitá
Umístění
venku, uvnitř
Genetika
Skunk n.1, Afghani
Ocenění
Highlife Cup 3.Místo
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Efekt
relaxační
Genotyp
indika
Léčebné
stres
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
střední (1 - 1,5m)

Dál v nabídce