Calm - samonakvétací semena 10 ks Cannapio Premium

Doporučujeme!

  • 10 semen
970 Kč 843 Kč bez DPH

Rating: 7.8/10 (167 hlasů)

Cannapio

Skladem ihned (do 05.12 u vás)

Vysoce kvalitní samonakvétací odrůda s převahou indiky. Jedná se o stabilní odrůdu, která vnikla spojením Gelato Samba a Ruderalis. Autoflower semínka z řady Cannapio Premium.

Info

Popis semen

Popis samonakvétacích semen je přejat od oficiálního výrobce. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Calm od Cannapio

Představujeme terapeutickou genetiku pod značkou Calm, která má prezentovat účinky na uvolnění k pomoci na řadu obtíží. Tyto semínka patří do naší řady Cannapio Premium.

Tato samonakvétací semena marihuany vzešla z genetiky Gelato. Výsledkem spojení Gelato Samba a Ruderalis vznikla silná a stabilní odrůda. Jedná se o model s převahou indiky.

Samonakvétací semena konopí jsou vhodná pro pěstování indoor i outdoor. Vnitřní semínka konopí mají dobu květu 8-9 týdnů. Autoflower odrůda se pyšní slušným výnosem, a to až 650 g/m².

Venkovní semínka konopí mají dobu květu 8-9 týdnů. Rostliny dorůstají do střední výšky kolem jednoho metru. Kvetení je možné kdykoliv během roku, pokud je teplota nad 10°C. Výnosy rostlin pěstovaných outdoor jsou až 400 gramů na rostlinu. Celková doba pěstování je 9-10 týdnů.

Kvalitní semínka marihuany s vysokým obsahem THC.

Genetika: 

Ruderalisexistují tři hlavní genetiky konopí; Cannabis SativaCannabis Indica a Cannabis RuderalisRuderalis se však liší od prvních dvou. V přírodě toto konopí roste na místech, které nejsou příliš vhodné pro ostatní rostliny a konopí. Najdeme ho např. v Rusku, střední Evropě a střední Asii.

Detaily odrůdy Calm od Cannapio 

Genetika: Gelato Samba X Ruderalis

Genotyp: 60 % indika, 20 % sativa, 20 % indika

Výška rostlin: 80-150 cm

Výnos indoor: 550-650 g/m²

Výnos outdoor: 300-400 g/rostlinu

THC: 24 %

CBD: 0,2 %

Konopné terpeny obsažené v Calm

karyofylenKaryofylenPro tento konopný terpen je typická pepřová vůně. Hodí se pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Jeho analgetické účinky by mohly pomoci se zmírňováním různých druhů bolestí.

limonenLimonenJe pro něj je typické svěží citrusové aroma. Limonen má protizánětlivé účinky a používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním.

linaloolLinaloolMá uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

myrcenMyrcenPatří k nejběžnějším terpenům v konopí a jeho vůně by se dala popsat jako zemitá s náznakem pižma a hřebíčku. V konopí najdeme myrcen zejména v květech rostliny. Je velmi silným antioxidantem a přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

semínka konopí Calm od Cannapio

Naše vlastní semínka vysoké kvality Vám přinášíme pod značkou Cannapio.

 

 
Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Pomáhá při
stres
Umístění
venku, uvnitř, skleník
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
indika, sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Gelato, Ruderalis
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
linalool, karyofylen, myrcen, limonen
Batch
Calm 7/2022

Zákazníci také koupili