Early Skunk - 10 ks feminizovaná semínka Sensi Seeds

  • 10 semen
1 275 Kč 1 500 Kč -15.00% 1 109 Kč bez DPH

Rating: 8.0/10 (33 hlasů)

Skladem do 4 dnů (do 01.02 u vás)

Za vynikající výsledky a spolehlivý výkon, Early Skunk se mohl kvalifikovat jako nejlepší všestranný kmen v Sensi Seed Bank kolekce Outdoor.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Early Skunk femina od Sensi Seeds

Za vynikající výsledky a spolehlivý výkon,Early Skunk se mohl kvalifikovat jako nejlepší všestranný kmen v Sensi Seed Bank kolekce Outdoor. Nyní je k dispozici jako feminizovaná odrůda, pěstitel již nyní nepotřebuje odstranit samce na začátku květu.

Stejně jako původní, feminizovaná Early Skunk semena produkují tuhé, rychlé a úžasně vitální rostliny, které produkují luxusní, těžké, matné palice v téměř každém prostředí.

Vitalita rostliny je převzata ze Skunk # 1 a venkovní otužilost staré Pearl v turbo-nabitém hybridu, který může růst na zahradě jako plevel.

Early Skunk byl vytvořen pro řešení problému s plísněmi při deštích a poskytuje venkovním pěstitelům spolehlivé řešení. Hodí se ptoto i pro začátečníky.

Vliv mateřského Early Pearl umožňuje Early Skunk dokončit květ dříve než Skunk # 1, a výrazně zvyšuje napětí na odolnost vůči plísní a hub.

Spolehlivý - nic víc, nic míň dokáže popsat Early Skunk. Vynikající indica pro Outdoor.

Typ: 35% sativa 65% Indica

Doba květu: 55 - 65 dní

Obsah CBD
nízký (do 1%)
Verze
feminizované
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Umístění
venku, uvnitř
Obsah THC
střední (10-15%)
Genetika
Early Pearl, Skunk n.1
Typ kvetení
fotoperioda
Výška
velká (nad 1,5m)
Výnos
vysoký
Genotyp
indika
Léčebné
stres
Náročnost
malá
Ocenění
neznámé
Terpeny
myrcen, pinen, karyofylen

Zákazníci také koupili