Early Skunk - 10 ks feminizovaná semínka Sensi Seeds

  • 10 semen
1 500 Kč 1 304 Kč bez DPH

Rating: 8.0/10 (27 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem do 4 dnů (do 29.03 u vás) Doprava zdarma

Za vynikající výsledky a spolehlivý výkon, Early Skunk se mohl kvalifikovat jako nejlepší všestranný kmen v Sensi Seed Bank kolekce Outdoor.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Early Skunk femina od Sensi Seeds

Za vynikající výsledky a spolehlivý výkon,Early Skunk se mohl kvalifikovat jako nejlepší všestranný kmen v Sensi Seed Bank kolekce Outdoor. Nyní je k dispozici jako feminizovaná odrůda, pěstitel již nyní nepotřebuje odstranit samce na začátku květu.

Stejně jako původní, feminizovaná Early Skunk semena produkují tuhé, rychlé a úžasně vitální rostliny, které produkují luxusní, těžké, matné palice v téměř každém prostředí.

Vitalita rostliny je převzata ze Skunk # 1 a venkovní otužilost staré Pearl v turbo-nabitém hybridu, který může růst na zahradě jako plevel.

Early Skunk byl vytvořen pro řešení problému s plísněmi při deštích a poskytuje venkovním pěstitelům spolehlivé řešení. Hodí se ptoto i pro začátečníky.

Vliv mateřského Early Pearl umožňuje Early Skunk dokončit květ dříve než Skunk # 1, a výrazně zvyšuje napětí na odolnost vůči plísní a hub.

Spolehlivý - nic víc, nic míň dokáže popsat Early Skunk. Vynikající indica pro Outdoor.

Typ: 35% sativa 65% Indica

Doba květu: 55 - 65 dní

Verze
feminizované
Typ kvetení
fotoperioda
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Výnos
vysoký
Genotyp
indika
Výška
velká (nad 1,5m)
Ocenění
Highlife Cup 3.Místo
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
stres
Efekt
relaxační
Chuť
dřevitá
Náročnost
malá
Umístění
venku
Genetika
Early Pearl

Zákazníci také koupili