Early Skunk - 10 ks feminizovaná semínka Sensi Seeds

  • 10 semen
1 500 Kč 1 304 Kč bez DPH

Rating: 7.9/10 (41 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem ihned (do 10.06 u vás) Doprava zdarma

Za vynikající výsledky a spolehlivý výkon, Early Skunk se mohl kvalifikovat jako nejlepší všestranný kmen v Sensi Seed Bank kolekce Outdoor.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Early Skunk femina od Sensi Seeds

Za vynikající výsledky a spolehlivý výkon,Early Skunk se mohl kvalifikovat jako nejlepší všestranný kmen v Sensi Seed Bank kolekce Outdoor. Nyní je k dispozici jako feminizovaná odrůda, pěstitel již nyní nepotřebuje odstranit samce na začátku květu.

Stejně jako původní, feminizovaná Early Skunk semena produkují tuhé, rychlé a úžasně vitální rostliny, které produkují luxusní, těžké, matné palice v téměř každém prostředí.

Vitalita rostliny je převzata ze Skunk # 1 a venkovní otužilost staré Pearl v turbo-nabitém hybridu, který může růst na zahradě jako plevel.

Early Skunk byl vytvořen pro řešení problému s plísněmi při deštích a poskytuje venkovním pěstitelům spolehlivé řešení. Hodí se ptoto i pro začátečníky.

Vliv mateřského Early Pearl umožňuje Early Skunk dokončit květ dříve než Skunk # 1, a výrazně zvyšuje napětí na odolnost vůči plísní a hub.

Spolehlivý - nic víc, nic míň dokáže popsat Early Skunk. Vynikající indica pro Outdoor.

Typ: 35% sativa 65% Indica

Doba květu: 55 - 65 dní

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Léčebné
stres
Umístění
venku
Obsah THC
THC střední 10-15%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Skunk n.1
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili