Auto Skywalker Haze® - feminizovaná a samonakvétací semena 7 ks Dutch Passion

  • 7 semen
809 Kč 703 Kč bez DPH

Rating: 6.9/10 (35 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 32 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 32 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 32 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 05.12 u vás)

Unikátní odrůda, která vznikla spojením genetik Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia. U této feminizované samonakvétací odrůdy dominuje sativa. Semena marihuany Autoflowering Skywalker Haze mají extrémně vysoký obsah THC.

Info

Popis semen

Popis samonakvétacích a feminizovaná semen Auto Skywalker Haze je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Autoflowering feminized Skywalker Haze® semena marihuany od Dutch Passion

Spojením genetik Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia se podařilo vytvořit zajímavou feminizovanou a samonakvétací odrůdu v dominantním typu sativa. Tato odrůda je jedna z nejsilnějších autoflowering genetik Haze.

Odrůda Auto Skywalker Haze se hodí pro umístění ve vnitřním i venkovním prostředí. Průměrná doba od vyklíčení až po sklizeň je cca 12 týdnů. Může to však trvati déle. Výška rostlin se pohybuje v rozmezí 150-200 cm. 

Auto Skywalker Haze jsou samonakvétací feminizovaná semena marihuany s extrémně vysokým THC.

Detaily odrůdy Autoflowering femina Skywalker Haze

Genotyp: sativa - dominantní

Genetika: Skywalker Haze X Auto Amsterdam Amnesia

Doba růstu: 12-14 týdnů

Výška rostlin: 150-200 cm

THC:  více než 26 %

Terpeny obsažené v Auto Skywalker Haze

myrcenMyrcen - Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

limonenLimonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Hodí se pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Jeho analgetické účinky by mohly pomoci se zmírňováním různých druhů bolestí.

linaloolLinalool - Má uklidňující účinky, uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

pinenPinen - Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici. Nabízí také řadu potenciálně terapeutických účinků a zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům. Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř, venku
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Amsterdam Amnesia, Skywalker Haze
Typ kvetení
samonakvétací
Terpeny
limonen, linalool, karyofylen, myrcen, pinen

Zákazníci také koupili