Blue Sunset Sherbert - Feminizovaná semínka 10 ks Barney´s Farm

  • 10 semen
2 200 Kč 1 913 Kč bez DPH

Rating: nan/10 (0 hlasů)

Barney's Farm

Blue Sunset Sherbert - jedná se o hybridní kmen (65% sativa, 35% indika), který vznikl zkřížením Sunset Sherbet s kmenem Purple Punch.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Blue Sunset Sherbert - Feminizovaná semena od Barney´s Farm

Tato odrůda je vhodná pro vnitřní i venkovní pěstování. Pro rostliny je typické podzimní zabarvení listů. V interiéru mohou rostliny dorůst až 80 cm, rostliny pěstované venku dosahují výšky 150 - 200 cm.

V interiéru můžete očekávat vysoké výnosy - 650 - 700 gr/m2 za 59 - 63 dnů kvetení. V exteriéru jsou výnosy cca 1000 gr/rostlinu.

Ke sklizni jsou rostliny připraveny v říjnu. Rostliny jsou zbarvené do exotických barev s odstíny fialové, modré, červené a oranžové.

Semena jsou vhodná pro začínající pěstitele.


Genotyp: 65 % sativa, 35 % indika

Genetika: Sunset Sherbet x Purple Punch

Optimální výnos/indoor: 650 - 700 gr/m2

Optimální výnos/outdoor: cca 1000 gr/rostlinu

Výška indoor: 80 cm

Výška outdoor: 150 - 200 cm

Doba květu: 59 - 63 dní

Sklizeň venku: Říjen

Obsah THC: 28 %

Terpeny obsažené v Blue Sunset Sherbert


Humulen - Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

Terpinolen - Je využíván pro celkové zklidnění nervové soustavy. Dokáže pomoci s nadměrnou psychickou zátěží a úzkostmi. Zlepšuje kvalitu spánku a zabraňuje vzniku nespavosti.

Limonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

Karyofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř, venku
Obsah THC
THC velmi vysoký nad 20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
malá do 1 m, velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Purple, Sunset Sherbet
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
limonen, humulen, terpinolen, karyofylen