Durban Dew - feminizované semínka 3 ks Dutch Passion

700 Kč 625 Kč bez DPH

Rating: 0/10 (0 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 28 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 28 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 28 Kč.


Dutch Passion

Do 2 týdnů u vás (do 25.06 u vás)

Novinka roku 2022 - odolný hybrid s dominantním genotypem sativy. Tato feminizovaná semena marihuany odrůdy Durban Dew vznikla spojením dvou klasických, velmi známých odrůd od Dutch Passion - Durban Poison a Frisian Dew.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek Durban Dew je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Durban Dew od Dutch Passion

Feminizovaná odrůda Durban Dew je výsledkem spojení dvou klasických odrůd konopí - Durban Poison a Frisian Dew. Obě jsou známe svým jedinečným terpenovým profilem.

Semena marihuany odrůdy Durban Dew jsou novinkou pro rok 2022 od seedbanky Dutch Passion.

Odrůda je vhodná pro umístění indoor, outdoor i ve skleníku. Byla vyšlechtěna, aby zvláda náročné a měnící se podmínky holandského počasí. Tudíž déšť či chlad rostlině neublíží. Ovšem pokud je v takovém počasí dlouhodobě, mohou se objevit klasické problémy s plísněmi. Nicméně se jedná o velmi všestrannou nenáročnou odrůdu. V jejím genotypu dominuje sativa

Rostliny konopí rostou rychle a vytváří široké a silné větve, které se formují do tvaru, připomínající vánoční stromek. Dorůstají obvykle do výšky 2-4 metry a ke sklizni jsou připraveny po 8-9 týdnech od přepnutí na květ. Venku je sklizeň přelom září/říjen.

Odrůda cannabis Durban Dew nabízí skvělé výnosy. Při vnitřním umístění se pohybují okolo 450-550g/m2. U venkovních rostlin není výjimka výnos 500-1000 gramů.

Ojediněle se rostliny mohou zbarvit do odstínů růžové a fialové. Listy mohou být tmavé s fialovými odstíny. Pokud jsou v noci nízké teploty, mohou listy změnit barvu až na černou.

Detaily odrůdy Durban Dew

Genotyp: převátně sativa

Genetika: Durban Poison X Frisian Dew

Výnos indoor: 450-550g/m2

Výnos outdoor: 500-1000 g/rostlina

Doba květu: 8 až 9 týdnů

THC: Vysoký

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy Durban Dew

karyofylenKaryofylen - Je typický pro svou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

pinenPinenPatří do skupiny nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má svěží bylinnou vůní. Přispívá k léčbě astmatu či infekci dýchacích cest. Díky svým protizánětlivým schopnostem je využíván v aromaterapii.

humulenHumulenJe pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

terpineolTerpineolPřispívá k léčbě spánkových poruch a nespavosti, změn nálad, deprese, úzkosti. Má velmi dobré antibiotické a antioxidační účinky.

limonenLimonen Limonen má protizánětlivé účinky a používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním.

Verze
feminizované
Umístění
skleník
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Frisian Dew
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
terpineol

Zákazníci také koupili