Original Glue Auto - samonakvétací semena marihuany 5 ks Nirvana Seeds

  • 5 semen
1 056 Kč 1 056 Kč 918 Kč bez DPH

Rating: 9.0/10 (1 hlas)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 42 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 42 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 42 Kč.


Nirvana seeds

Do 2 týdnů u vás (do 13.12 u vás)

Vysoce kvalitní samonakvétací odrůda Original Glue s vysokou produkcí pryskyřice. Nenáročná odrůda dorůstající do střední výšky s vysokým obsahem THC 17-22 %.

Info

Popis semen

Popis autoflowering semen Original Glue Auto je přejat od oficiálního výrobce Nirvana Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Original Glue Auto - samonakvétací semínka marihuany od Nirvana seeds

Autoflowering semena marihuany odrůdy Original Glue Auto vznikla spojením feminizované odrůdy Original Glue a Ruderalis.

Rostlina konopí dorůstá do střední výšky kolem 120 cm, je odolná proti silnému větru a nízkým teplotám. Díky samonakvétací genetice je ke sklizni je připravena za pouhých 70 dní.

Original Glue Auto se hodí do prostředí indoor i outdoor. Tento hybridní kmen obsahuje vyvážený poměr indika a sativa genů.

Tuto odrůdu cannabis nabízíme také ve feminizované verzi.

Shrnutí informací o autoflowering odrůdě Original Glue Auto

Genotyp: hybrid (indika/sativa)

Genetika: Original Glue x Ruderalis

Doba květu: cca 7 týdnů

Výška: 120 cm

Výnos: 400–⁠500 g/m²

THC: 17-22 %

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy Original Glue

terpen-myrcenMyrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

terpen-pinenPinen - Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty. 

terpen- karyofylenKaryofylen - Terpen ze světa koření, bylin a zeleniny charakterizuje kořeněné aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.

terpen-limonenLimonen - Běžný, ale o to bohatší terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

Original-Glue-Auto-Nirvana-seeds-ukazatel-THC

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř, venku
Pomáhá při
stres, deprese, bolest
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
fifty-fifty
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Ruderalis, Original Glue
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
myrcen, pinen, karyofylen, limonen

Zákazníci také koupili