Silver Haze n.9 x Haze - semínka 5 ks feminizovaná semínka Sensi Seeds Ukaž větší

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Silver Haze n.9 x Haze - feminizovaná semínka 5ks Sensi Seeds

Tato naše první mistrovská Sativa je harmonickou směsí nejlepší rovníkové genetiky. Byla oceněna na mnoha soutěžích a je všeobecně považována za jednu z nejčistších a nejsilnějších Sativ vůbec. 

Info

Skladem do 4 dnů

1 326 Kč
1 326 Kč

Sensi Seeds
  • 5 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Silver Haze n.9 od Sensi Seeds

Tato první mistrovská Sativa od Sensi Seeds je harmonickou směsí nejlepší rovníkové genetiky. Byla oceněna na mnoha soutěžích a je všeobecně považována za jednu z nejčistších a nejsilnějších Sativ vůbec.

Vyniká svými silnými psychickými až psychedelickými účinky. Po pečlivém šlechtění vytvořili perfektní indoorový model, který má velký růstový potenciál. Velmi dobře produkuje pryskyřici a v hojném množství, takže patří ve velmi vyhledáváné modely.

Silver Haze n.9 je vynikajicí model, který díky zpětným šlechtěním s jinými modely Haze disponuje unikátními a vylepšenými vlastnostmi Sativy.

Rostliny rostou dobře do výšky, tvoří dlouhé a pevné palice, které jsou obsypané pryskyřicí. Květy se objevují nejen okolo stonku, ale i na větvích. I když palice nejsou moc kompaktní, nebývají tak nadýchané jako u typické Sativy, takže se budete těšit i z výnosu.

Vzhledem k výšce rostliny je možné přepínat na květ velmi brzy po naklíčení. I když přepnete na 12 hodin světla při výšce rostlin 10 – 15 cm, bez problémů pak dorostou do výšky okolo 1 metru.

Rostlinu lze velmi dobře pěstovat v hydroponických systémech o vyšších počtech rostlin. Rostliny jsou hodně flexibilní na ohýbání.

Sensi Silver Haze je dobrá volba, která rozhýbe váš mozkový potenciál!

Genetika: Sativa

Délka květu: 65 – 85 dní

Výnos: 100 g

Výška rostliny: 150 – 200 cm

Chuť
zemitá
Umístění
uvnitř
Genetika
Haze
Ocenění
neznámé
Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Efekt
šťastný
Genotyp
sativa
Léčebné
stres
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
velká (nad 1,5m)

Blog

Dál v nabídce