Shiva Skunk - semínka 10 ks feminizovaná semínka Sensi Seeds Ukaž větší

Rating: 7.7/10 (10 hlasů)

Shiva Skunk - 10 ks feminizovaná semínka Sensi Seeds

Nejsilnější model z genotypů Skunk s úžasným výnosem, jaký jste kdy viděli, byl pojmenován na počest hinduistického boha Shiva – pána hašiše.

Info

Skladem do 4 dnů Doprava zdarma

2 054 Kč
2 054 Kč

Sensi Seeds
  • 10 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)


Shiva Skunk od Sensi Seeds

Nejsilnější model z genotypů Skunk s úžasným výnosem, jaký jste kdy viděli, byl pojmenován na počest hinduistického boha Shiva – pána hašiše. Shiva Skunk feminizovaná semínka se stala v roce 1987 okamžitě absolutním hitem.

Genetiku vykřížili z NLn.5 a Skunk n.1.

Již samo jméno bylo pro pěstitele velmi zajímavé a jakmile se dozvěděli původu rodičů, většinou vůbec neváhali. NLn.5 a Skunk n.1 nabízí pěstitelům požitek z velmi silného konopí a snoubí v sobě 2 velmi silné modely. Předtím než Shiva Skunk oficiálně pojmenovali, vybudoval si sám krůčel po krůčku reputaci mezi growery.

Vliv obou rodičů se projevuje především ve struktuře palic a výnosu. Při květu palice viditelně nabývají na objemu a pevnosti a ještě se postupně hustě obsypají pryskyřicí.

Aroma modelu je těžké a pižmové s citrusovými podtóny. Chuť je plná pryskyřice, kterou staří pardi označují jako krémovou, olejovou a nováčci většinou jako velmi těžkou.

Účinek je velice silný a ovlivňuje tělo i mysl. Velmi se zde ale projevuje indiviuální snášenlivost. Můžete se jenom hihňat s očima rudýma jako králík nebo budete hluboce ponořeni do svého niterního světa a nebo třeba budete mít tolik energie, že podniknete lákavé dobrodružství.

Pamatujte si, že Shiva Skunk se nikdy nedá kouřit jen zlehka, protože jeho patron je známý destruktor!

Genetika: Indica/Sativa

Délka květu: 45 – 55 dní / konec října

Výnos: 125 g / 500 g

Výška rostliny: do 125 cm / 150 – 300 cm

Chuť
diesel
Umístění
uvnitř
Genetika
Northern Lights, Skunk n.1
Ocenění
neznámé
Délka květu
krátká (do 8 týdnů)
Efekt
šťastný
Genotyp
indika
Léčebné
bolest
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)

Dál v nabídce