Skunk Kush - 10 ks feminizovaná semínka Sensi Seeds

3 216 Kč 2 871 Kč bez DPH

Rating: 8.2/10 (5 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 128 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 128 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 128 Kč.


Sensi Seeds

Do 4 dnů u vás (do 30.07 u vás) Doprava zdarma

Rostliny varianty Skunk Kush mají silné stonky a temně zelené zbarvení listů po Afghanice. Po Skunk n.1 zdědily vitalitu a velikost, v květové fázi dorůstá až na 150 % původní výšky.

Info

Popis semen

Popis semen Skunk Kush je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Skunk Kush feminizovaná semena marihuany od Sensi Seeds

Jak už napovídá samotný název, nejnovější feminizovaná semena marihuany od Sensi Seed jsou křížencem afgánské genetiky Hindukúš a oblíbené indicy Skunk n.1. Spojují v sobě obrovský růstový potenciál a vysokou výnosnost.

Konopí varianty Skunk Kush feminized mají silné stonky a temně zelené zbarvení listů po Afghanice. Po Skunk n.1 zdědily vitalitu a velikost, v květové fázi dorůstá až na 150 % původní výšky.

Vysoká produkce pryskyřice je samozřejmostí. Pokud rostlinu pěstujete v jejím přirozeném tvaru nebo pokud jsou odstraněna jenom nejnižší patra, bude centrální palice zabírat cca polovinu stonku a díky Sativě budou palice více načechranější.

Detaily feminized odrůdy Skunk Kush

Genetika: Indica 60 % / Sativa 40 %

Délka květu: 50 - 60 dní / konec října

Výnos: nad 100 g / 500 g

Výška rostliny: 110 – 140 cm / 125 – 250 cm

Terpeny obsažené v Skunk Kush

 Myrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

 Pinen - Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty. 

 Limonen - Má citrusové aroma. Taky vhodný při potížích s dýcháním nebo při prvních projevech cukrovky. 

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu. 

 Linalool -  Jeho vůně je levandulová. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a celkově navracet klid do celé nervové soustav. 

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
uvnitř, venku, skleník
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Hindu Kush
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
limonen, linalool, karyofylen, myrcen, pinen

Zákazníci také koupili