King Cheese Fast version - feminizovaná semena 10 ks Cannapio

  • 10 semen
990 Kč 861 Kč bez DPH

Rating: 7.3/10 (6 hlasů)

Cannapio

Skladem ihned (do 28.09 u vás)

Kmen Cheese je legenda konopí pocházející z Velké Británie. Tuto oblíbenou odrůdu cannabis Vám nyní přináší Cannapio ve Fast Verzi, tedy s kratší dobou květu. Novinka pro rok 2022 - King Cheese Fast Version

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen King Cheese Fast Version je přejat od oficiálního výrobce Cannapio. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

King Cheese Fast Version - feminizované semínka konopí od Cannapio

Jedinečná kombinace old school genetik Afghani a Skunk dala vzniknout oblíbené odrůdě marihuany Cheese, která se stala oceňovanou a oblíbenou po celém světě.

Tuto legendu Vám nyní přinášíme ve Fast Verzi. Jedná se o feminizovaná semena cannabis s kratší dobou květu, než mají klasické feminizované odrůdy.

Indika - dominantní odrůdu cannabis King Cheese můžete umístit jak do indooru tak i do outdooru. Rostliny konopí dorůstají do výšky asi 1,5 metru. Ve venkovním prostředí však může jejich výška přesáhnout 2 metry.

Detaily odrůdy King Cheese Fast Version

Genotyp: Sativa 40%  Indica 60%

Genetika: Old School Skunk x Afghani

Doba květu: 7 - 8 týdnů

Výnos indoor: 450 - 500 g/m²

Výnos outdoor: 550 - 600 g/rostlina

Výška indoor: 60 - 100 cm

Výška outdoor: 130 - 200 cm

THC: 17 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy King Cheese Fast Version

karyofylenKaryofylen - Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.

limonenLimonen - Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. 

myrcenMyrcen - Nejběžnější terpen, který v rostlinách konopí můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

King-Cheese-Fast-Version-Cannapio-THC

Verze
feminizované
Umístění
venku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Skunk
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Terpeny
limonen
Batch
King Cheese Fast Version 04/2023

Zákazníci také koupili