Allkush - feminizovaná semínka 5 ks Paradise Seeds

718 Kč 641 Kč bez DPH

Rating: 8.3/10 (6 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 28 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 28 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 28 Kč.


Paradise Seeds

Do 4 dnů u vás (do 24.07 u vás)

Velkolepá feminizovaná semena s převahou Indiky.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek je přejat od oficiálního výrobce Paradise Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Allkush od Paradise Seeds

Konopí pochází z kmenů Kush, který byl populární v 70. letech minulého století. Odrůda Allkush vznikla několikaletým křížením generací Kush s holandskou genetikou

Konečným výsledkem je rostlina, která je nízká, kompaktní a hustá s malými bočními větvemi a silnými vrchními pupeny. Allkush produkuje velké a husté pupeny, které jsou pokryty krystaly. 

Léčebná odrůda konopí, pomáhá na úzkost a deprese.

Odrůda Allkush je vhodná k umístění indoor i outdoor.

Tato semena marihuany získala ocenění v Highlife Cannabis Cup 2005 2. místo a Celkový vítěz Cannabis Cup 2010 Argentina.

Genetika konopných semínek Allkush

Kush - Uživatelé konopí, kteří jsou takzvaně ze staré školy, nedají na pravý afghánský hašiš dopustit a modely, které vznikly z původních odrůd pocházejících z oblasti Hindu Kush následně kompletně proměnily celou šlechtitelskou scénu.

Typ: 80% ind. / 20% sat.

Genotyp: Převážně Indika

Vnitřní výnos: 450 g/m2

Venkovní výnos: 400-600 g na rostlinu

Doba květu: 8-9 týdnů

Výška rostliny: 2 m a více

Obsah THC: 18 - 22 %

Terpeny obsažené v Allkush

 Terpinolen - vyskytuje se ve velké míře zejména v šalvěji a rozmarýnu. Vůně terpinolenu by se dala popsat jako mix tónů borovice a bylin, doplněný o lehké květinové aroma. Jeho chuť může připomínat citrusové plody. Přispívá k léčbě nespavosti, poruch spánku, úzkosti, deprese nebo nadměrného stresu. 

 Humulen -  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.

 Kamfen - Vůně tohoto terpenu připomíná aroma jehličnanů. Díky svým mimořádně silným antioxidačním schopnostem disponuje po smíchání s vitamínem C. Používá se jako topický přípravek při léčbě kožních problémů, jako jsou ekzémy či psoriáza.

 Limonen - Má citrusové aroma. Taky vhodný při potížích s dýcháním nebo při prvních projevech cukrovky. 

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
úzkost
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Kush
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
Highlife Cup 2.Místo
Terpeny
kamfen

Zákazníci také koupili