Delahaze - 5 ks feminizovaná semínka Paradise Seeds

  • 5 semen
1 250 Kč 1 087 Kč bez DPH

Rating: 8.0/10 (12 hlasů)

Paradise Seeds

Skladem ihned (do 05.08 u vás)

Delahaze je vynikající odrůda – velmi silná, s vysokými výnosy a hlavně brzy dokvétá, průměrně se sklízí po 9. týdnu. Jeden týden navíc umožní plně rozvino

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Delahaze od Paradise Seeds

Delahaze je vynikající odrůda – velmi silná, s vysokými výnosy a hlavně brzy dokvétá, průměrně se sklízí po 9. týdnu. 

Samozřejmě že dominuje hlavně klasický Haze odér.

Delahaze je poměrně mohutná rostlina se spoustou větví a na nich květů pokrytých pryskyřicí. Doporučujeme tedy přepínat na květ dříve, než budou rostliny příliš velké. 

Mnoho pěstitelů a konzumentů mají Delahaze zařazenou do svého TOP 3 nejlepší Haze modely.

Typ: převážně Sativa (70 %)

Pěstování indoor: 9 – 10 týdnů s výnosem 500 gramů na m²

Pěstování outdoor: dozrává začátkem listopadu s výnosem nad 1000 gramů z rostliny. U nás nedokvete …

 

THC: 18 a více %


Report z růstu

V nabídce Paradise Seeds je Delahaze už od roku 2008. Vynikající 70-procentní sativa s povznášejícími účinky. 

Přesný rodokmen strainu Delahaze je tajemství, které Paradise Seeds nikomu neprozradí. Může se pouze předpokládat nějaký významný Haze model v základu. 

 

Delahaze je hybrid 70:30 sativa / indika. Sativa v ní převažuje jak poměrem, tak účinky. S Obsahem THC alespoň 18% patří Delahaze ke špičce. Paradise Seeds o Delahaze prohlásila: "Strain je velmi silný, dává vysoké výnosy a dokončovací práce jsou přibližně 9 týden." 

Ačkoli má model velmi dominantní rysy Hazu, doba kvetení tomu nenasvědčuje. Na rodinu Haze je kratší než je obvyklé. To je zásluhou především vynikající cannabis indiky v základu, která ej charakteristická právě opačnými vlastnostmi: krátká doba květu, vysoký výnos. 

 

Podle majitele a šlechtitele semen Paradise Seeds byly vyšlechtěním Delazahezu dosažen všechny vytyčené cíle seedbanky. Překvapuje hlavně masivní sklizeň, která může v indooru dosáhnout až půl kila na rostlinu. Venku dosahuje výsledků nad kilogram nejlepších pupenů. U nás by ale s velkou pravděpodobností delahaze venku nedokvetla proto se doporučuje hlavně pro indoor a skleník, kde se sklízí v listopadu. 

 

Delahaze oskytuje jasné euforický a povznášející účinek tak typický pro Haze genetiky. Po čase se ale dostaví i efekty indiky a tělo ovládne klid a uvolnění.

 

Překvapivé zjištění

Ačkoli jde o sativu, delahaze neroste tak jak by se od setého konopí dalo čekat. Může dorůst od 65 do 100 cm. Pro indoor jako dělaná. V průběhu pár týdnů se začnou projevovat znaky indiky a rostlina se začne více větvit. Sklizeno je po 9 týdench květu a delahaze dokazuje, že s mírou plyskyřice se může s delahaze poměřovat jen pár modelů.Paradise Seeds jasně podařilo omezování obávaný Haze strečink účinek, Delahaze produkuje ideální pokojová rostlina velikosti, pokud kvetoucí brzy, je jednoduchá na pěstování.

 

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Léčebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Umístění
skleník
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
malá do 1 m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
California Lemon Skunk, Mango Haze
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
Highlife Cup 1.Místo
Terpeny
limonen

Zákazníci také koupili