Purple Bud - feminizovaná semínka konopí 5 ks, Sensi Seeds

  • 5 semen
590 Kč 513 Kč bez DPH

Rating: 0/10 (0 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 23 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 23 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 23 Kč.


Sensi Seeds

Do 2 týdnů u vás (do 04.12 u vás)

Feminizovaná semínka marihuany odrůdy Purple Bud od White Label byla vyvinuta z řady Hindu Kush. Tento kmen cannabis produkuje převážně fialové rostliny. 

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen Purple Bud je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Purple Bud - feminizovaná semínka marihuany od Sensi Seeds

Semena marihuany feminizovaného kmene odrůdy Purple Bud byla vyšlechtěna z afghánsko-jamajského křížence, který byl dále křížen s odrůdami Hindu kush a Purple Kush. 

Řada Hindu Kush zahrnuje některé z nejvíce ceněných kmenů indica na světě.

Tento konopný strain produkuje převážně fialově kvetoucí rostliny. Protože je však každá rostlina individuální, některé z nich zůstanou vždy zelené. To je způsobeno přirozeně se vyskytujícími variacemi a je to velmi charakteristické pro tento typ konopí.

Purple Bud se hodí do indooru i outdooru. Nevadí mu ani chladné klima s rychle končícími léty. Nízké teploty naopak podpoří fialovou barvu rostlin.

Doba květu je poměrně krátká, cca 9 týdnů.

Detaily feminizované odrůdy konopí Purple Bud

Genotyp: dominantní indika

GenetikaAfghani x Jamaican x (Hindu Kush x Purple Kush)

Doba květu: cca 9 týdnů

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy Purple Bud

myrcenMyrcen - Nejběžnější terpen, který v rostlinách konopí můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

limonenLimonenLimonen se řadí mezi nejběžněji se vyskytující konopné terpeny. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. 

pinenPinenMá protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. Nabízí také řadu potenciálně terapeutických účinků a zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř, venku
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
indika
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Hindu Kush, Afghani, Jamaican
Typ kvetení
fotoperioda
Terpeny
myrcen, limonen, pinen