Red Strawberry Banana Auto - feminizovaná semínka 3 ks Sweet Seeds

1 080 Kč 964 Kč bez DPH

Rating: 0/10 (0 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 43 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 43 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 43 Kč.


Sweet Seeds

Do 4 dnů u vás (do 03.06 u vás)

Rychle rostoucí, indika-dominantní, červený auto kmen s hustými, pryskyřicí naplněnými pupeny s vysokými výnosy.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Red Strawberry Banana Auto semena marihuany od Sweet Seeds

Rychle kvetoucí Red Strawberry Banana Auto obsahuje 73,5 % indiky a poskytuje velmi dobré výnosy hustých, pryskyřičných pupenů, z nichž přibližně 75 % bude červených.

Red Strawberry banana feminizované semínka konopí se dokončují velmi rychle a pěstitelé mohou sklízet za 7 - 8 týdnů, dosahující výšky někde mezi 50 - 110 cm. Pěstitelé by v interiéru měli získat 400 - 550 gr/m2, zatímco venku získají 35 - 175 g. z každé rostliny. Produkce pryskyřice je velmi vysoká.

Tyto feminizovaná semena konopí můžeme pěstovat uvnitř, ale i venku.

Genetika Red Strawberry Banana Auto semena marihuany

Red Strawberry Banana Auto je kříženec mezi klonem Strawberry Banana a vlastním Red Poison Auto od Sweet Seeds

Detailní informace o Red Strawberry Banana Auto 

Genotyp: 73,5% Indika / 25% Sativa

Genetika: Strawberry Banana x Red Poison Auto

Výnos indoor400-550 g/m²

Výnos outdoor35-175 g/rostlina

Doba kvetení: 8 týdnů

Výška: 50-110 cm

THC15-20%

Terpeny obsažené v konopí Red Strawberry Banana Auto semena marihuany

LimonénLimonen - Bohatý terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

KaryofylenKaryofylen - Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti

MyrcenMyrcen - Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu nebo v bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

Terpinolen - vyskytuje se ve velké míře zejména v šalvěji a rozmarýnu. Vůně terpinolenu by se dala popsat jako mix tónů borovice a bylin, doplněný o lehké květinové aroma. Jeho chuť může připomínat citrusové plody. Přispívá k léčbě nespavosti, poruch spánku, úzkosti, deprese nebo nadměrného stresu.

Verze
feminizované
Umístění
venku, uvnitř
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
sativa, indika
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Red Poison
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
myrcen, karyofylen, limonen, terpinolen

Zákazníci také koupili