Jacky White - 10 ks feminizovaná semínka Paradise Seeds

  • 10 semen
2 250 Kč 1 957 Kč bez DPH

Rating: 6.8/10 (9 hlasů)

Skladem do 4 dnů (do 05.08 u vás) Doprava zdarma

Mezi žádané charakteristiky Jacky White patří mrazuvzdornost, vysoký výnos, rychlé dozrávání a pozoruhodný tvar. Převážně je to hybrid Sativy, který je ale velmi dobře

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Jacky White od Paradise Seeds

Mezi žádané charakteristiky Jacky White patří mrazuvzdornost, vysoký výnos, rychlé dozrávání a pozoruhodný tvar.

Převážně je to hybrid Sativy, který je ale velmi dobře znám pro svou stabilitu a minimální rozdíly mezi jednotlivými rostlinami.

Genetika: Sativa/Indica (75/25)

Pěstování indoor: 60 dnů s výnosem nad 600 gramů na m²

Pěstování outdoor: dozrává v půlce října s výnosem nad 700 gramů z rostliny

THC: začíná na 16,5%

 


Report z pěstování:

Jacky White je součástí druhé série nových kmenů feminizovaných semínek od Paradise Seeds. Do ostrého provozu přišel Jacky v roce 2006 společně s takouvou hvězdou jakou je jeho týmový kolega Sensi Star taky pod holandskou vlajkou Paradise Seeds.  Na svět přišel dnes velmi oblíbený strain s nadvládou sativy jako to mají v Paradise Seeds v oblibě. 

 

Tlusté bílé vrstvy pryskyřice

Bylo zasazeno 7 semínek Jackyho White. Sazenice byly přemístěny do 6 litrových nádob naplněných Mixem Royal od Plagronu a dozor na ně dávalo světlo MaxGrow 180 W Dual Spectrum CFL v denním cyklu po 18 hodinách. Tři týdny trvala vegetativní fáze Jackyho Whita.

Následně přišla na řadu CFL žárovka Osram NAV-T 600W každý den ve 12-hodinových směnách. Za 7-9 dnů byly všechny rostliny na správné cestě a všechny vykazovaly samičí pohlaví.

U rostlin byl zaznamenáno poměrně silné vedlejší větvení. Poté šlechtitelé začali s hnojivy BioCanna Vega a BioFlores (3.5-1.0-5.5 a 2.5-2-5 NPK). Hnojiva řady BioCanna sice uvádí na obalu doporučené dávkování, to bylo ale o něco navýšeno. 

 

Téměř identické rostliny, přesto údiv

Průměr kalichů u listů byl u všech kytek téměř stejný. Rostliny produkovali stále více pryskyřice až konečně Jacky White obsatál svého jména - bílý. Vůní připomínal Jacky grapefruity, trochu připomínal odrůdy Diesel.

Paradise Seeds udává sklizeň po 60 dnech květu. Po 61 dnech květu byly sklizeny všechny rostliny, i když jen tři z nich byly úplně zralé. Zbytek by potřeboval ještě pár dní, maximálně týden. V koncových výškách 83, 89, 99, 101, 101, 104 a 105 cm se majestátně tyčily a přetékaly plyskyřicí :) Sklizeň byla jednoznačně nad udáním výrobce.  Podle Paradise Seeds, je možné za optimálních podmínek sklízet i 600 g na m2 s Jacky Whitem.

střídaly zábavné účinky jakmile najely molekuly THC plně na své místo. 

 

 

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Léčebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Umístění
venku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
White Widow
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
karyofylen, humulen

Zákazníci také koupili