Jacky White - 5 ks feminizovaná semínka Paradise Seeds

  • 5 semen
1 250 Kč 1 087 Kč bez DPH

Rating: 6.8/10 (9 hlasů)

Paradise Seeds

Skladem do 4 dnů (do 25.05 u vás)

Mezi žádané charakteristiky Jack White patří mrazuvzdornost, vysoký výnos, rychlé dozrávání a pozoruhodný tvar. Převážně je to hybrid Sativy, který je ale velmi dobře z

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Jacky White od Paradise Seeds

Mezi žádané charakteristiky Jacky White patří mrazuvzdornost, vysoký výnos, rychlé dozrávání a pozoruhodný tvar.

Převážně je to hybrid Sativy, který je ale velmi dobře znám pro svou stabilitu a minimální rozdíly mezi jednotlivými rostlinami.

Při venkovním pěstování má Jacky White rád slunečná místa. Potřebuje poněkud více místa, aby mohl maximalizovat svůj výnos (hodně se větví do stran). Zastřihávání a ohýbání kvůli výnosu tomuto modelu absolutně nedělá problém.

Jacky White od Paradise voní po grapefruitovém květu, převážně dozrává po 60 dnech, kdy je pokrytý zářící pryskyřicí.

Výnos z indoorového pěstování je ohromující nad 600 g/m² při použití HPS 600 W výbojky. Výnos z venkovního pěstování bývá ještě mnohem vyšší.

Genetika: Sativa/Indica (75/25)

Pěstování indoor: 60 dnů s výnosem nad 600 gramů na m²

Pěstování outdoor: dozrává v půlce října s výnosem nad 700 gramů z rostliny

THC: začíná na 16,5%

 


Report z pěstování

Jacky White je součástí druhé série nových kmenů feminizovaných semínek od Paradise Seeds. Do ostrého probozu přišel Jacky v roce 2006 společně s takouvou hvězdou jakou je jeho týmový kolega Sensi Star taky pod holandskou vlajkou Paradise Seeds.  Na svět přišel dnes velmi oblíbený strain s nadvládou sativy jako to mají v Paradise Seeds v oblibě. 

 

Tlusté bílé vrstvy pryskyřice

Bylo zasazeno 7 semínek Jackyho White. Sazenice byly přemístěny do 6 litrových nádob naplněných Mixem Royal od Plagronu a dozor na ně dávalo světlo MaxGrow 180 W Dual Spectrum CFL v denním cyklu po 18 hodinách. Tři týdny trvala vegetativní fáze Jackyho Whita.

Následně přišla na řadu CFL žárovka Osram NAV-T 600W každý den ve 12-hodinových směnách. Za 7-9 dnů byly všechny rostliny na správné cestě a všechny vykazovaly samičí pohlaví.

U rostlin byl zaznamenáno poměrně silné vedlejší větvení. Poté šlechtitelé začali s hnojivy BioCanna Vega a BioFlores (3.5-1.0-5.5 a 2.5-2-5 NPK). Hnojiva řady BioCanna sice uvádí na obalu doporučené dávkování, to bylo ale o něco navýšeno. 

 

Téměř identické rostliny, přesto údiv

Průměr kalichů u listů byl u všech kytek téměř stejný. Rostliny produkovali stále více pryskyřice až konečně Jacky White obsatál svého jména - bílý. Vůní připomínal Jacky grapefruity, trochu připomínal odrůdy Diesel.

Paradise Seeds udává sklizeň po 60 dnech květu. Po 61 dnech květu byly sklizeny všechny rostliny, i když jen tři z nich byly úplně zralé. Zbytek by potřeboval ještě pár dní, maximálně týden. V koncových výškách 83, 89, 99, 101, 101, 104 a 105 cm se majestátně tyčily a přetékaly pryskyřicí :) Sklizeň byla jednoznačně nad udáním výrobce.  Podle Paradise Seeds, je možné za optimálních podmínek sklízet i 600 g na m2 s Jacky Whitem.

 

Technické údaje o pěstení: 

Rodokmen: převážně Sativa

Vegetativní fáze 21 dní

Kvetení 61 dní

substrát Plagron Royalty Mix

pH 6.2-6.5

ES 1.2-1.8

Světlo Vegetativní fáze: MaxGrow 8U spektrum CFL (180 W)

Kvetení: 1 x 600 W Osram NAV-T, 1 x MaxGrow 8U Son-T v provedení Cool Tube

Teplota v noci: 15-18 ° C

Teplota přes den: 23-27 ° C

Vlhkost vzduchu max.. 50% v období kvetení

Zalévání ručně

Hnojiva: BioCanna BioVega, BioCanna BioFlores

Stimulátory / Doplňky: BioCanna Bio Boost

Výšky rostlin: 83, 89, 99, 101, 101, 104, 105 cm

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Léčebné
ztráta chuti
Umístění
venku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
White Widow
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
humulen

Zákazníci také koupili