Jacky White - feminizovaná semínka 5 ks Paradise Seeds

878 Kč 784 Kč bez DPH

Rating: 7.2/10 (11 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 35 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 35 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 35 Kč.


Paradise Seeds

Do 4 dnů u vás (do 24.07 u vás)

Mezi žádané charakteristiky Jack White patří mrazuvzdornost, vysoký výnos, rychlé dozrávání a pozoruhodný tvar. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis semen je přejat od seedbanky Paradise Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Jacky White od Paradise Seeds

Oblíbená seedbanka Paradise Seeds představuje kvalitní feminizovaná semena marihuany Jacky White.

Mezi žádané charakteristiky Jacky White patří mrazuvzdornost, vysoký výnos, rychlé dozrávání a pozoruhodný tvar.

Převážně je to hybrid Sativy, který je ale velmi dobře znám pro svou stabilitu a minimální rozdíly mezi jednotlivými rostlinami.

Jacky White feminized je odolná, nenáročná kytka s dobrým poměrem palic vůči listí. V indooru potřebuje určitou péči, bez ohýbání a zastřihávání se bude příliš natahovat.

Tato semena konopí jsou nejlepším přítelem outdoorového pěstitele, jelikož je vytrvalá a nenáročná na údržbu. Dejte jí trochu prostoru a mírného slunečního svitu a odmění vás rostlinou, která umí pěkně zapózovat. 

Genetika:

Jack Herer - je proslulým druhem konopí s převládající sativa složkou. Model vznikl zkřížením druhů HazeNorthern Lights a Shiva Skunk. Může dosahovat velmi vysokých hodnot THC (až 24 %), ale v průměru se běžně udává 17 %. Jeho aroma bývá s nádechem dřeva a hlíny.

White Widow (Bílá vdova) patří celosvětově mezi nejznámější druhy konopí. První hybrid byl vypěstován v Nizozemsku společností Green House Seeds v devadesátých letech minulého století. Tento hybrid mezi brazilskou sativou a jihoindickou indicou je charakteristický svým bílým zbarvením květů. Model White Widow byl základem k vypěstění i jiných modelů jako je White RussianWhite Rhino nebo Blue Widow.

Detaily obsažené v odrůdě konopí Jacky White

Typ: Sativa 75 % / Indica 25 % 

Genetika: Jack Herer x White Widow

Délka květu: 8 - 9 týdnů, půlka října (outdoor) 

Výška rostliny: Výnos: nad 600 gramů na m² (indoor), nad 700 gramů z rostliny (outdoor) 

Terpeny obsažené v konopí odrůdy Jacky White 

 Myrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocný při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

 Pinen - Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má v konopí účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty.

 Limonen - Tento konopný terpen má citrusové aroma. Taky vhodný při potížích s dýcháním nebo při prvních projevech cukrovky.

semena konopí jacky white ukazatel thc

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Jack Herer
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili